Legia Warszawa: Kontuzja Joela Abu Hanny [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Kontuzja Joela Abu Hanny [OFICJALNIE]
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Defensor Legii Warszawa Joel Abu Hanna doznał kontuzji, która wyklucza go z gry na dłuższy okres.

W trakcie dwóch ostatnich tygodni Czesław Michniewicz nie miał wielkiego pola manewru, jeśli chodzi o dostępność swoich zawodników. Znaczna ich część przebywała bowiem na zgrupowaniach swoich reprezentacji.

Do tej grupy zalicza się między innymi Joel Abu Hanna, który jest kadrowiczem Izraela.

23-latek pomimo tego, że nie jest pierwszym wyborem wspomnianego szkoleniowca mistrzów Polski, to i tak może liczyć na zaufanie ze strony selekcjonera Williego Ruttensteinera.

58-latek i tym razem stawiał na środkowego defensora. Abu Hanna najpierw znalazł się na ławce rezerwowych meczu przeciwko Szkocji (2-3), by trzy dni później wybiec w pierwszym składzie przy okazji starcia z Mołdawią.

Wspólnie z kolegami pokonał niżej notowanego rywala, ale triumf okupił kontuzją. Plac gry opuścił w 46. minucie i szybko udał się na badania. Te wykazały, że doszło do uszkodzenia lewej łękotki.

Kontuzja powoduje, że będzie on pauzował przez kilka miesięcy. Termin powrotu nie jest w tej chwili znany.

Joel Abu Hanna trafił do Ekstraklasy z Zorii Ługańsk latem tego roku. Od tamtej pory rozegrał dla drużyny Czesława Michniewicza łącznie sześć meczów.

Kontrakt wiąże go z obecnym klubem do 30 czerwca 2024 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Artur Boruc: Cześć. Ja z ważno sprawo. Jak wiecie, dla mnie przestali plecy boleć [WIDEO] Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Real Madryt zrezygnował z pomysłu hitowego transferu Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Wisła Kraków: Jarosław Królewski z wywodem po kolejnej porażce. „Nie rozumiem, jak można marnować taką szansę z powodu braku zaangażowania” Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Lukas Podolski ZDJĄŁ PAJĘCZYNĘ. Cudowne trafienie byłego reprezentanta Niemiec [WIDEO] Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Marek Papszun odpowiada: Nie wiem, skąd takie informacje Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Lech Poznań: Maciej Skorża przed derbami z Wartą Poznań. „Moim zdaniem to najlepszy napastnik w Ekstraklasie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie” Kacper Kozłowski dokonał wyboru nowego klubu?! „Ma tam przejść po sezonie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy