Legia Warszawa krok od hitowego transferu! Testy medyczne i umowa

Legia Warszawa krok od hitowego transferu! Testy medyczne i umowa
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Meczyki.pl

Legia Warszawa finalizuje transfer czołowego napastnika Ekstraklasy Marca Guala. Hiszpan pojawi się wkrótce w Warszawie, gdzie przejdzie testy medyczne, po których popisze przedwstępną umowę - informuje Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl.

Stołeczna drużyna, która znajduje się w dość trudnej sytuacji finansowej, zdecydowanie nie działa intensywnie na rynku transferowym. Na Łazienkową zimą trafił do tej pory tylko jeden zawodnik. Zespół Kosty Runjaicia wzmocnił napastnik Tomáš Pekhart, który wrócił do Warszawy po nieudanej przygodzie w Turcji.

Angaż doświadczonego Czecha raczej nie zadowolił kibiców. Inaczej powinno być z właśnie dopinanym ruchem.

Legia finalizuje właśnie zakontraktowanie piłkarza Jagiellonii Białystok Marca Guala. Hiszpan, któremu w czerwcu 2023 roku wygasa kontrakt, zdecydował się na przenosiny do 15-krotnego mistrza Polski, o czym informowano jakiś czas temu.

Tomasz Włodarczyk z Meczyki.pl przychodzi ze świeżymi informacjami w tej sprawie.

Hiszpański napastnik zjawi się w niedzielę (5 lutego) w Warszawie, gdzie przejdzie obligatoryjne testy medyczne. Po nich były członek akademii Sevilii podpisze z „Wojskowymi” przedwstępną umowę. Ta wejdzie w życie od przyszłego sezonu i będzie obowiązywać do 30 czerwca 2026 roku.

Agenci Guala już od soboty negocjują z przedstawicielami aktualnego wicelidera Ekstraklasy.

Były młodzieżowy reprezentant Hiszpanii, w którego CV widnieją jeszcze takie marki jak Espanyol, Girona czy Real Zaragoza, na przestrzeni bieżącej kampanii trafiał do siatki ośmiokrotnie. Dorobek strzelecki wzbogacił trzema asystami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy