Legia Warszawa: Kulenović tuż-tuż od odejścia!

Legia Warszawa: Kulenović tuż-tuż od odejścia! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Koźmiński| Transfery.info

Sandro Kulenović powinien dołączyć do Dinama Zagrzeb, jak informuje Piotr Koźmiński. W Polsce zostanie z kolei Aleksander Buksa.

Po awansie do Ligi Mistrzów Nenad Bjelica obrał sobie za cel, by pozyskać napastnika. Kierunkiem docelowym poszukiwania napastnika została Ekstraklasa.

W ostatnich dniach wiele mówiło się o tym, że do Zagrzebia wróci Sandro Kulenović. Jeszcze dziś rano strony nie mogły dojść do porozumienia w sprawie kwoty odstępnego. Ostatecznie jednak udało znaleźć się zadowalający konsensus.

19-latka zasili Dinamo na zasadzie transferu definitywnego. Zdaniem Piotra Koźmińskiego warszawska Legia ma zarobić na tym transferze nieco ponad dwa miliony euro. Do kwoty dojdą również bonusy, uzależnione od indywidualnych dokonań zawodnika.

Przeprowadzka Chorwata oznacza, że potwierdziły się nasze informacje sprzed kilku godzin na temat Aleksandra Buksy. Polak nadal będzie występował w Wiśle Kraków.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy