Legia Warszawa - Lech Poznań na remis. Hit Ekstraklasy nie porwał...

2023-11-12 19:28:25; Aktualizacja: 10 miesięcy temu
Legia Warszawa - Lech Poznań na remis. Hit Ekstraklasy nie porwał... Fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa i Lech Poznań mierzyły się w hitowym meczu Ekstraklasy. Potyczka zakończyła się bezbramkowym remisem.

Legia Warszawa w miniony czwartek rozegrała spotkanie ze Zrinjskim Mostar w ramach Ligi Konferencji Europy. Podopieczni Kosty Runjaicia pokonali przeciwnika w stosunku 2-0.

Wicemistrz kraju miał w tym starciu ogromną przewagę i fani mieli nadzieję, że dobrą postawę uda przenieść się na szlagier Ekstraklasy z Lechem Poznań.

Mecz rzeczywiście lepiej rozpoczęła Legia Warszawa.

Przed przerwą padł nawet gol za sprawą Ernesta Muçiego, lecz arbiter dopatrzył się w tej sytuacji pozycji spalonej.

Choć w wywiadzie w przerwie Radosław Murawski zapowiadał, że goście postarają się po zmianie stron pójść po komplet punktów, to na boisku nie było tego widać.

Na oczach selekcjonera Michała Probierza Legia Warszawa i Lech Poznań podzieliły się punktami. Przekłada się to  na coraz pewniejsze prowadzenie w lidze Śląska Wrocław.

Drużyna Kosty Runjaicia zajmuje w Ekstraklasie szóstą lokatę, a ekipa van den Broma jest trzecia.

Kolejne ligowe starcia dopiero za dwa tygodnie, bo teraz przed nami przerwa reprezentacyjna.