Legia Warszawa: Lirim Kastrati na własną prośbę nie jedzie na kadrę [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Lirim Kastrati na własną prośbę nie jedzie na kadrę [OFICJALNIE] fot. Legia Warszawa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Lirim Kastrati mimo otrzymania powołania nie pojawi się na zgrupowaniu reprezentacji Kosowa.

„Lirim Kastrati na własną prośbę i w porozumieniu z krajową federacją nie weźmie udziału w najbliższym zgrupowaniu reprezentacji Kosowa. Zawodnik będzie przygotowywał się z drużyną do nadchodzących meczów Legii Warszawa” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez mistrza Polski.

22-letni Kastrati jest 17-krotnym reprezentantem Kosowa. W najbliższych dniach (10 i 14 listopada) jego drużyna narodowa zmierzy się towarzysko z Jordanią oraz w eliminacjach Mistrzostw Świata z Grecją. Kosowo z czterema punktami na koncie zajmuje ostatnie, piąte miejsce w tabeli kwalifikacyjnej grupy B.

Jeśli chodzi o Legię, Kastrati rozegrał do tej pory w jej koszulce 13 meczów, notując dwa trafienia i asystę.

Po przerwie na spotkania reprezentacji, 21 listopada, zajmująca siedemnaste miejsce w tabeli Ekstraklasy Legia zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Zabrze.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! OFICJALNIE: Tottenham wreszcie zatrudnił nowego menedżera. Będzie ofensywnie! Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Andrés Iniesta na pożegnanie z Vissel Kobe gra przeciwko FC Barcelonie. Znamy składy! [OFICJALNIE] Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Eden Hazard z szokującą decyzją w sprawie przyszłości?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Kamil Glik odchodzi z Benevento Calcio. Zaskoczy transferem?! Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Transfery - Relacja na żywo [06/06/2023] Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Lionel Messi przełoży transfer na 2024 rok?! Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE] Zaskakujący komunikat Lechii Gdańsk [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy