Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań

Legia Warszawa ma na krótkiej liście piłkarza łączonego do tej pory z Lechem Poznań fot. Tomasz Bidermann / Shutterstock.com
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Okno Transferowe/Meczyki.pl]

Nie tylko Lech Poznań jest zainteresowany Florianem Miguelem. Na swojej liście ma go również Legia Warszawa - przekazał Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe” na kanale Meczyki.pl na YouTube'ie.

Podstawowym lewym obrońcą i wahadłowym Legii Warszawa jest Filip Mladenović, ale jego kontrakt wygasa 30 czerwca i nie wiadomo, czy zostanie przedłużony. Zdaniem Tomasza Włodarczyka obecnie Serb jest bliżej odejścia niż pozostania w ekipie wicemistrza Polski.

Zdaniem dziennikarza Meczyki.pl jeżeli 31-latek faktycznie opuści Warszawę, działacze klubu ze stolicy naszego kraju mogą ruszyć po Floriana Miguela, a więc zawodnika, który od kilku miesięcy jest łączony z Lechem Poznań.

26-letni Francuz od 2021 roku jest zawodnikiem Hueski. W sezonie 2022/2023 rozegrał 37 meczów w drugiej lidze hiszpańskiej. Strzelił gola i zanotował asystę. Podobnie jak w przypadku Mladenovicia jego umowa jest ważna do końca czerwca.

- Ci skauci sondują mniej więcej podobne nazwiska. Myślę, że on nie jest łatwy do pozyskania, ale kontrakt mu się kończy, co jest na plus. Wygląda bardzo solidnie. Czy trafi do Legii? Na tę chwilę nie potrafię powiedzieć. Jest jednym z nazwisk z krótkiej listy. To wszystko po kolei nam się poukłada - czy Mladenović ostatecznie przyjmie propozycję, czy jest już poza klubem.

- Legia jest już zabezpieczona Patrykiem Kunem. Jackowi Zielińskiemu łatwiej się myśli i nie musi się aż tak śpieszyć. Ale mam twarde potwierdzenie, że Miguel znajduje się nie tylko na liście Lecha, ale również Legii - powiedział Tomasz Włodarczyk w programie „Okno Transferowe”.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa 400 złotych bonusu za bramkę Legii Warszawa lub Rakowa Częstochowa Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Lionel Messi uderza w PSG: Byłem jedyny Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Nie tylko Marcin Bułka. W Nicei rośnie drugi polski bramkarz Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Michał Probierz „ożywi” gwiazdę poprzedniego sezonu? Na powołanie czeka od ponad dwóch lat Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Talent z Ekstraklasy liczy po cichu na debiutanckie powołanie. „Pasuję do stylu Michała Probierza” Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Harry Kane wskazał, na jakim zawodniku się wzoruje. Zaskakujący wybór Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem” Kamil Glik wbija szpilę w Roberta Lewandowskiego. „Jego metoda nie wypaliła. Ja tak nie robiłem”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy