Legia Warszawa: Maciej Wandzel z wiadomością do Dariusza Mioduskiego. „Darek. Sorry, że tak wprost. Proszę, wsiądź do samolotu...” fot. FotoPyK
Źródło: Maciej Wandzel [Twitter]

Maciej Wandzel krótko podsumował niedzielną porażkę Legii Warszawa ze Stalą Mielec (1:3).

Prowadzenie w dzisiejszym meczu objęła Legia. W 42. minucie do siatki trafił Mateusz Wieteska. Radość gospodarzy nie trwała jednak długo, ponieważ Stal jeszcze przed przerwą zdobyła dwie bramki. Ich autorami byli Maksymilian Sitek i Fabian Piasecki. W 81. minucie trzeci cios mistrzom Polski zadał Mateusz Żyro.

Dla Legii to siódma porażka, biorąc pod uwagę osiem ostatnich meczów. W międzyczasie warszawiacy pokonali tylko Świt Skolwin w Pucharze Polski (1:0). Ich sytuacja w ligowej tabeli jest dramatyczna, bo w 12 spotkaniach zdobyli raptem dziewięć punktów. Daje im to siedemnastą lokatę.

Po meczu ze Stalą wpis na Twitterze zamieścił Maciej Wandzel, a więc były współwłaściciel Legii, zwracając się do Dariusza Mioduskiego - obecnego właściciela i prezesa klubu ze stolicy.

„Darek. Sorry, że tak wprost. Proszę wsiądź do samolotu do Moskwy czy Insbrucku i poproś trenera Czerczesowa aby pomógł Legii uratować ten sezon. Bez warunków. Moim zdaniem jest 51% szans że to zrobi. Przynajmniej spróbuj. Tak się dalej nie da. Trener juniorów tego nie uratuje” - napisał.

„Tak proszę Pana, tego. Nie czuje Pan powagi sytuacji dziś? On jest idealnym człowiekiem na kryzys, ma klub w sercu i chwilowo ma przerwę w pracy. Czego więcej trzeba. Ego trzeba schować. A on na tą sytuację jest pewniakiem, kimś kto przywróci nadzieję i motywacje” - dodał Wandzel, odpowiadając na pytanie Łukasza Olkowicza z „Przeglądu Sportowego”, czy chodzi o tego samego trenera, którego pozbyto się po zdobyciu mistrzostwa Polski.

Czerczesowa łączono ostatnio z reprezentacją Polski, ale doniesienia rosyjskich mediów zostały szybko zdementowane.

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liga Mistrzów: Real Madryt lepszy w konkursie jedenastek od Manchesteru City. Pozostaje w grze o piętnasty tytuł [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt lepszy w konkursie jedenastek od Manchesteru City. Pozostaje w grze o piętnasty tytuł [WIDEO] OFICJALNIE: Poznaliśmy ostatniego europejskiego uczestnika Klubowych Mistrzostw Świata OFICJALNIE: Poznaliśmy ostatniego europejskiego uczestnika Klubowych Mistrzostw Świata Bayern Monachium zameldował się w półfinale Ligi Mistrzów! To koniec marzeń Arsenalu [WIDEO] Bayern Monachium zameldował się w półfinale Ligi Mistrzów! To koniec marzeń Arsenalu [WIDEO] Dawid Szulczek odchodzi z Warty Poznań Dawid Szulczek odchodzi z Warty Poznań OFICJALNIE: Cristiano Ronaldo wygrywa spór z Juventusem. Otrzyma 9,77 miliona euro OFICJALNIE: Cristiano Ronaldo wygrywa spór z Juventusem. Otrzyma 9,77 miliona euro Odrzucił ofertę Realu Madryt, teraz jest gwiazdą Manchesteru City Odrzucił ofertę Realu Madryt, teraz jest gwiazdą Manchesteru City „Jeśli Maciej Skorża wróci, to moim zdaniem do tego klubu” „Jeśli Maciej Skorża wróci, to moim zdaniem do tego klubu”