Legia Warszawa: Maik Nawrocki zostanie wykupiony, a potem może zaliczyć bardzo ciekawy transfer

Legia Warszawa: Maik Nawrocki zostanie wykupiony, a potem może zaliczyć bardzo ciekawy transfer fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Deichstube.de

Maik Nawrocki, który aktualnie przebywa na wypożyczeniu z Werderu Brema do Legii Warszawa, wzbudza duże zainteresowanie za granicą. Wśród chętnych wciąż jest Bayer Leverkusen - donosi Deichstube.de.

Polak urodzony w Niemczech już zimą 2021 roku otrzymał ofertę z Łazienkowskiej. Wtedy jej nie przyjął, gdyż nie chciał definitywnie odchodzić z Werderu Brema. Ostatecznie do „Wojskowych” dołączył kilka miesięcy później.

Najlepsza ekipa Ekstraklasy z sezonu 2020/2021 sprowadziła stopera lub prawego obrońcę na mocy wypożyczenia z opcją kupna wartą 1,5 miliona euro. Nikt w Legii nie wyobraża sobie innego scenariusza, jak przeprowadzenie transferu definitywnego autora gola i trzech asyst w 29 dotychczasowych występach. Niekoniecznie po to, aby stanowił on o sile zespołu w przyszłej kampanii.

Jak nietrudno się domyślić, czterokrotnym reprezentantem biało-czerwonych do lat 21 interesują się kluby z zagranicy. To przede wszystkim Bayer Leverkusen, który nie porzucił tropu defensora i wciąż ma go na swojej liście życzeń.

O złożeniu oferty myślą również ekipy z Holandii, Włoch czy Belgii.

Deichstube.de podaje, że Werder Brema może zapewnić sobie usługi Nawrockiego ponownie. Wszystko przez klauzulę pierwokupu, która została skonstruowana w taki sposób, że w przypadku zaakceptowania przez Polaków jakiejkolwiek oferty, zielono-biali mają określoną liczbę godzin na wyrównanie propozycji. W takiej sytuacji to im przypada pierwszeństwo. Przed laty na tych samych zasadach do Realu Madryt wrócił Mariano Díaz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Paulo Sousa faworytem do objęcia reprezentacji Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City Gabriel Jesus odchodzi z Manchesteru City

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy