Legia Warszawa myśli o przyszłości. Sięga po utalentowanego napastnika

Legia Warszawa myśli o przyszłości. Sięga po utalentowanego napastnika
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Weszlo.com

Legia Warszawa wkrótce sprowadzi Marcela Szymańskiego - informuje Szymon Janczyk z Weszlo.com.

Legia Warszawa szuka wzmocnień, jeśli chodzi o pierwszy zespół. Na ten moment główne cele, to sprowadzenie nowego ofensywnego pomocnika, a także lewego obrońcy.

W cieniu tych negocjacji działacze stołecznego klubu myślą też o przyszłości. Wszystko wskazuje na to, że do zespołu występującego w Centralnej Lidze Juniorów dołączy wkrótce utalentowany atakujący.

Tak przynajmniej twierdzi Szymon Janczyk z Weszlo.com. Jego zdaniem do zespołu mistrzów Polski ma wkrótce dołączyć Marcel Szymański.

16-latek, który jest wychowankiem Radomiaka Radom, pozostaje bez pracodawcy od lipca po tym, jak nie zdecydował się kontynuować współpracy z beniaminkiem. Na przeszkodzie stanęły wymagania finansowe zawodnika.

Te okazały się natomiast błahostką dla Legii, która zapłaci za gracza 25 tysięcy złotych - tyle wynosi ekwiwalent za wyszkolenie. Szymański wkrótce powinien parafować kontrakt do 30 czerwca 2024 roku.

Szymański, który ma na swoim koncie jeden występ w dorosłej drużynie Radomiaka Radom, to reprezentant Polski do lat 17.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy