Legia Warszawa: Piłkarze z ujemnymi wynikami na koronawirusa

Legia Warszawa: Piłkarze z ujemnymi wynikami na koronawirusa
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa zamieściła na oficjalnej stronie internetowej stosowny komunikat na temat sytuacji panujące w klubie po ostatnich doniesieniach medialnych na temat wystąpienia w zespole pozytywnego przypadku na obecność koronawirusa.

Weszlo.com poinformowało w piątkowy wieczór, że jeden z testów przeprowadzonych na obecność koronawirusa w szeregach Legii Warszawa dał wynik pozytywny. Zakażony miał zostać jeden z masażystów.

Z tego też powodu pod dużym znakiem zapytania stanęła możliwości rozegrania niedzielnego pojedynku z Cracovią o Superpuchar Polski.

Wiele na to wskazuje, że to starcie dojdzie ostatecznie do skutku, ponieważ przedstawiciele „Wojskowych” przeprowadzili niezwłocznie dodatkowe badania wśród piłkarzy i członków sztabu szkoleniowego, które wykazały, że żaden z nich nie ma koronawirusa.

„Informujemy, że w związku z podejrzeniem zakażenia COVID-19 przez jednego z członków sztabu, niezwłocznie przeprowadziliśmy badania i wszyscy zawodnicy oraz członkowie sztabu mają wyniki ujemne i są zdrowi.

Osoba z podejrzeniem została odizolowana od drużyny i przeszła dodatkowe badania, które również dały wynik ujemny” - czytamy w komunikacie opublikowanym przez klub.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy