Legia Warszawa: Plan przygotowań do sezonu 2021/2022 [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Plan przygotowań do sezonu 2021/2022 [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa ogłosiła harmonogram przygotowań do następnego sezonu Ekstraklasy. Piłkarze rozpoczną treningi 7 czerwca.

Legia Warszawa zapewniła sobie tytuł mistrza Polski na kilka kolejek przed końcem. To przyczyniło się do tego, że niektórzy podopieczni Czesława Michniewicza dostali wolne przed zakończeniem sezonu.

Ta kwestia jest bardzo ważna, ponieważ piłkarze będą musieli stawić się przy Łazienkowskiej zdecydowanie wcześniej, niżeli większa część ekstraklasowych klubów.

Mistrzowie Polski zameldują się w ośrodku treningowym już 7 czerwca. Wtedy to przejdą szczegółowe badania i rozpoczną pierwsze zajęcia.

Od 16 do 24 czerwca udadzą się natomiast na zgrupowanie do austriackiego Leogangu w pobliżu Salzburga. To miejsce już trzeci raz będzie gościć drużynę „Wojskowych”. Tam drużyna rozegra mecze kontrolne.

Po 25 czerwca zawodnicy ponownie zameldują się w ośrodku treningowym w Książenicach. Tam rozpocznie się ostatnia faza przygotować, którą spuentują sparingi z Lechią Gdańsk (30 czerwca) oraz Wisłą Płock (3 lipca).

Pierwsze mecze eliminacji do Ligi Mistrzów zostały zaplanowane na 6/7 lipca. Dwa tygodnie później, bo 23 lipca, w zmienionym formacie ruszą rozgrywki Ekstraklasy. Tym razem w lidze pojawi się 18 ekip, a nie 16, jak było do tej pory.

Zanim jednak do tego dojdzie w niedzielne popołudnie „Wojskowi” zmierzą się z Podbeskidziem Bielsko-Biała w ramach 30. kolejki Ekstraklasy.

Więcej na temat: Legia Warszawa Polska Oficjalnie

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Cracovia: Otar Kakabadze szóstym letnim wzmocnieniem „Pasów” [OFICJALNIE] Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! Legia Warszawa: Pomocnik Salzburga następcą Slisza?! EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] EURO 2020: Składy na Walia - Szwajcaria [OFICJALNIE] Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Wisła Kraków: Felicio Brown Forbes bliski odejścia. Tyle zarobi klub Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Piotr Nowak o początku pracy w Lechii. „U nas tak się nie gra. Dostaniemy trzy razy w łeb i będzie pozamiatane” Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 Boniek: Dlatego Sousa nie powołał Kapustki na EURO 2020 PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne PSG finalizuje transfer Donnarummy. Testy medyczne

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy