Legia Warszawa postawiona pod ścianą. Jacek Zieliński musi wzmocnić tę pozycję

Legia Warszawa postawiona pod ścianą. Jacek Zieliński musi wzmocnić tę pozycję fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa dokonała już dwóch transferów, ale to nie koniec. Z klubu odejdzie prawdopodobnie Filip Mladenović, co obliguje dyrektora sportowego Jacka Zielińskiego do pozyskania jego następcy.

Legia Warszawa z przytupem rozpoczęła letnie okno transferowe. Do tej pory informowano już o dwóch transferach, bo zespół Kosty Runjaicia wzmocnią przecież Marc Gual oraz Patryk Kun.

Wydaje się jednak, że najważniejszy ruch to nowy kontrakt, którym obdarowano Josué. Portugalczyk będzie zatem występował przy Łazienkowskiej co najmniej do 30 czerwca 2024 roku.

Ostatnio media informowały, że wraz z 32-latkiem pójdzie też Filip Mladenović. Najnowsze wieści kładą jednak kres tej tezie.

Jak poinformował w środowy wieczór Piotr Koźmiński, Serb prawdopodobnie zostanie nowym zawodnikiem Panathinaikosu. Tam miałby nie tylko walczyć o Ligę Mistrzów, ale inkasować też 420 tysięcy euro rocznie.

Z tego powodu Legia Warszawa może być postawiona pod ścianą w kontekście obsadzenia pozycji lewego wahadłowego. Do drużyny trafił już wprawdzie wspomniany Patryk Kun, ale to zbyt mało, by sprostać grze na kilku frontach.

Dyrektor sportowy Jacek Zieliński będzie miał zatem pełne ręce roboty. Możliwe, że do wicemistrza Polski przybędzie Florian Miguel, którym interesował się też Lech Poznań.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea OFICJALNIE: Mauricio Pochettino odchodzi z Chelsea Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90  minut na Mistrzostwach Europy juniorów Młody Słowak z Legii Warszawa zagrał 90 minut na Mistrzostwach Europy juniorów

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy