Legia Warszawa potwierdziła: Lirim Kastrati o krok od transferu [OFICJALNIE]

Legia Warszawa potwierdziła: Lirim Kastrati o krok od transferu [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia Warszawa | Transfery.info

Tak jak informowaliśmy kilka godzin temu, w Warszawie pojawił się Lirim Kastrati. Kosowianin przechodzi testy medyczne przed transferem do Legii Warszawa.

To, o czym pisaliśmy we wtorkowy wieczór jako pierwsi, dziś stało się faktem. Legia Warszawa doszła do porozumienia z Dinamem Zagrzeb w kwestii przenosin do Polski Lirima Kastratiego.

22-latek przechodzi teraz testy medyczne. Jeśli te wypadną pomyślnie, złoży podpis pod kontraktem z drużyną mistrzów Polski.

Wszystko wskazuje na to, że w grę wchodzi transfer definitywny, a jeśli wierzyć chorwackim mediom, kwota transakcji wyniesie półtora miliona euro.

Kim jest nowy zawodnik „Wojskowych”? To skrzydłowy, który może grać po obu stronach boiskach. W razie potrzeby jest też w stanie wystąpić na środku ataku oraz w roli ofensywnego pomocnika i wahadłowego. Czesław Michniewicz będzie miał zatem spore pole manewru.

W ramach ciekawostki można dodać, że Kastrati wystąpił przeciwko mistrzowi Polski w ramach eliminacji do Ligi Mistrzów. W dwumeczu rozegrał 25 minut.

Jeśli chodzi natomiast o cały ten sezon, ma na swoim koncie dziesięć spotkań, a jego dorobek liczy dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] Transfery - Relacja na żywo [07/02/2023] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy