Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje

Legia Warszawa pozyska zawodnika Rakowa Częstochowa? Zainteresowany komentuje
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Legia.net

Legia Warszawa pozyska z Rakowa Częstochowa Patryka Kuna? Sam zawodnik postanowił zabrać głos w sprawie w rozmowie z Legia.net.

Legia Warszawa mierzyła się w sobotnie popołudnie z Rakowem Częstochowa w ramach hitowego starcia Ekstraklasy i pokonała rywala w stosunku 3-1.

Dzięki temu podopieczni Kosty Runjaicia zbliżyli się w ligowej tabeli na sześć punktów i zachowali szansę na wywalczenie mistrzostwa Polski.

Przed spotkaniem bardzo dużo uwagi mediów przykuwał jednak Patryk Kun. Pojawiły się bowiem wieści, że wahadłowy może po sezonie zamienić Raków Częstochowa na Legię Warszawa.

Zaraz po spotkaniu zawodnik udzielił wywiadu portalowi Legia.net, gdzie skomentował ostatnie rewelacje.

- Rzeczywiście słyszałem ostatnio, że łączono mnie z Legią Warszawa. Wiadomo jednak, że ze względu na dzisiejsze spotkanie takie wieści będą się pojawiały i to normalna sprawa. Czy coś w nich jest? Nie, nic. To zwykłe spekulacje - ucina Kun.

Wraz z końcem sezonu wygasa jego kontrakt z Rakowem Częstochowa.

27-latek rozegrał w tym sezonie łącznie 32 spotkania, a jego dorobek to dwa gole oraz trzy asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Jacek Magiera musi dograć zimę bez kluczowego zawodnika. „Szkoda czasu na dyskusje. Poszli na łatwiznę” Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Manchester United celuje w hitowy transfer. PROMOCJA Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Transfery - Relacja na żywo [09/12/2023] Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo Santiago Hezze stara się o polskie obywatelstwo „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] „To jest piłkarski i taktyczny debilizm”, „Są Tottenhamem Ekstraklasy” [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Wojciech Szczęsny z nieba do piekła i znowu do nieba [WIDEO] Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim Dlatego Sebastian Staszewski przez 10 lat nie rozmawiał z Robertem Lewandowskim

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy