Legia Warszawa pracuje nad pierwszym letnim transferem, ale napotkała problem. Oto kość niezgody

Legia Warszawa pracuje nad pierwszym letnim transferem, ale napotkała problem. Oto kość niezgody fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk [Meczyki.pl]

Legia Warszawa pracuje nad pozyskaniem Ibrahima Cissé - informuje Tomasz Włodarczyk na łamach portalu Meczyki.pl. Na razie jednak strony nie są w stanie się porozumieć, a kość niezgody stanowią ogromne wymagania finansowe w kwestii kwoty za podpis.

Legia Warszawa jeszcze w zimowym oknie transferowym walczyła o pozyskanie nowego środkowego defensora. Bardzo możliwe, że to właśnie jedna z pozycji, na której trener Kosta Runjaić ma ograniczone pole manewru.

Pod uwagę brany był zatem Ibrahima Cissé z SM Caen, ale ostatecznie na przeszkodzie stanął jego kontrakt z francuskim klubem.

Przy Łazienkowskiej mają jednak nadzieję, że 26-latka uda się pozyskać latem. Dyrektor sportowy Jacek Zieliński tego właśnie gracza może planować w roli pierwszego letniego wzmocnienia „Wojskowych”.

Choć wydawało się, że do pewnego momentu wszystko układa się, jak należy, pojawiła się kość niezgody. Według wieści Tomasza Włodarczyka strony nie są w stanie dogadać się w kwestii kwoty za podpis.

Dziennikarz informuje bowiem, że Cissé oczekuje od potencjalnego pracodawcy miliona euro, co dla Legii Warszawa stanowi bezapelacyjnie kwotę nie do przeskoczenia.

Na razie pojawił się zatem pat w rozmowach, choć możliwe, że z biegiem czasu strony wypracują zadowalające je rozwiązanie.

26-latek, który jest wychowankiem Tours FC, rozegrał w tym sezonie na zapleczu francuskiej ekstraklasy łącznie 26 spotkań.

Poza wspomnianym obrońcą Legia walczyła też Mathíasa Labordę, ale ten ostatecznie dołączył do kanadyjskiego Vancouver Whitecaps.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Transfery - Relacja na żywo [28/09/2023] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] Ekspert o czerwonej kartce Artura Jędrzejczyka. „Nie rozumiem, może to przez reputację zawodnika?” [WIDEO] OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu OFICJALNIE: İlkay Durmuş znowu w Polsce! Zaskoczył wyborem nowego klubu Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Dlatego Grzegorzowi Krychowiakowi nie powiodło się w PSG. Unai Emery ujawnił główny powód Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Zawodnik Legii Warszawa zachwyca. „Najlepszy transfer letniego okna transferowego” Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Pogoń Szczecin i Legia Warszawy dały SHOW. Czy to był najlepszy mecz tego sezonu Ekstraklasy? [WIDEO] Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze Najlepsi wykonawcy rzutów karnych w EA Sports FC 24. Robert Lewandowski nie jest już najlepszy w LaLidze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy