Legia Warszawa: Przerwa w grze Tomáša Pekharta [OFICJALNIE]

Legia Warszawa: Przerwa w grze Tomáša Pekharta [OFICJALNIE] fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa

Legia Warszawa poinformowała o zabiegu, który czeka Tomáša Pekharta.

Jak czytamy w komunikacie opublikowanym przez Legię, Pekhart doznał urazu nosa w trakcie poniedziałkowego treningu warszawskiego zespołu. Badania, które przeszedł, wykazały, że konieczna jest operacja. 32-letni napastnik będzie pauzował od 10 do 14 dni. Biorąc pod uwagę mniej optymistyczny wariant, może opuścić cztery najbliższe mecze mistrza Polski.

Legia dodała, że już po powrocie na boisko atakujący będzie występował w specjalnej masce.

Czeski piłkarz jak na razie zanotował w tym sezonie 18 występów. Zdobył trzy bramki - dwie w Ekstraklasie i jedną w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Już w czwartek Legię czeka wyjazdowy mecz fazy grupowej Ligi Europy z Napoli. Początek o 21:00.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] Puchar Polski: Poznaliśmy pary ćwierćfinałowe [OFICJALNIE] PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia PSG: Siedmiu piłkarzy na liście do odejścia „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze „Dostaję groźby śmierci”. Romain Molina i trudna sztuka zmieniania piłki na lepsze Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Kacper Kozłowski w Premier League już zimą?! Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Dominic Calvert-Lewin łączony z transferem. Miałby być nową ofensywną gwiazdą zespołu Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Raków Częstochowa: Nowy kandydat na następcę Marka Papszuna Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy... Prezes Rakowa Częstochowa: Marek Papszun sam musi ocenić, czy Legia Warszawa jest dzisiaj lepszym miejscem do pracy...

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy