Legia Warszawa sięgnie po skrzydłowego z LaLigi?!

Legia Warszawa sięgnie po skrzydłowego z LaLigi?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Pucela Fichajes

Na celowniku Legii Warszawa znalazł się Waldo Rubio, o czym pisze „Pucela Fichajes”. Skrzydłowy jest obecnie związany z Realem Valladolid.

Czesław Michniewicz nie jest szczególnie zadowolony z kadry, którą obecnie dysponuje, dlatego też klubowe władze muszą szukać odpowiednich wzmocnień.

Nowych nazwisk wymaga przede wszystkim formacja defensywna. Ostatnie doniesienia sugerują jednak, że mistrzowie Polski interesują się też piłkarzami ofensywnymi.

Tak przynajmniej twierdzą hiszpańskie media, a konkretniej „Pucela Fichajes”. Zdaniem tego źrodła na celowniku Legii Warszawa znalazł się Waldo Rubio.

Urodzony w Badajoz skrzydłowy to zawodnik Realu Valladolid, z którym jest zresztą związany kontraktem do 30 czerwca 2022 roku.

W poprzednim sezonie La Ligi nie grał jednak tyle, ile sam by tego chciał, dlatego też niewykluczone, że latem zmieni pracodawcę. Czy trafi do Ekstraklasy? Sam piłkarz nie chce na tym etapie wykluczać takiego ruchu.

Dużym atutem 25-latka jest jego uniwersalność. Może on grać na obu skrzydłach, ale też i w roli środkowego napastnika. Ten transfer dałby na pewno Czesławowi Michniewiczowi większe pole manewru.

Waldo Rubio trafił do Realu Valladolid z Córdobu latem 2018 roku. W poprzednim sezonie rozegrał on łącznie 13 spotkań, w których strzelił jednego gola i zanotował dwie asysty.

Legia Warszawa pozyskała do tej pory dwóch zawodników. Są nimi Joel Abu Hanna oraz Mahir Emreli.

Legia Warszawa. Dariusz Mioduski: Byłem bardzo zdziwiony i poirytowany, gdy przeczytałem wypowiedzi trenera Michniewicza

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy