Legia Warszawa - Wisła Płock: Znamy składy. Michniewicz zmienił całą jedenastkę [OFICJALNIE]

Legia Warszawa - Wisła Płock: Znamy składy. Michniewicz zmienił całą jedenastkę [OFICJALNIE]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Legia Warszawa I Wisła Płock

Znamy składy na ostatni sobotni mecz Ekstraklasy, w którym Legia Warszawa podejmie Wisłę Płock.

Legia podchodzi do dzisiejszego spotkania pomiędzy starciami z Florą Tallin w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów. W środę podopieczni Czesława Michniewicza wygrali 2:1. Rewanż odbędzie się we wtorek w Estonii.

Michniewicz zapowiadał zmiany w jedenastce i tak też się stało. W wyjściowym składzie na mecz z Wisłą nie ma ani jednego gracza, który rozpoczął spotkanie z Florą. Debiuty w Ekstraklasie zanotują Kacper Tobiasz, Lindsay Rose, Joel Abu Hanna i Josué. Po raz pierwszy w koszulce Legii wystąpi w niej Maik Nawrocki.

W barwach Wisły zadebiutuje Anton Krywociuk.

Spotkanie rozpocznie się o 20:00.

LEGIA WARSZAWA: Tobiasz; Skibicki, Rose, Nawrocki, Abu Hanna, Slisz, Kisiel, Josue, Muci, Rafa Lopes, Rosołek.
Ławka: Kochalski, Jędrzejczyk, Juranović, Mladenović, Martins, Luquinhas, Kostorz, Pekhart, Włodarczyk.

WISŁA PŁOCK: Kamiński; Zbozień, Rzeźniczak, Krywociuk, Tomasik, Rasak, Lagator, Szwoch, Wolski, Kocyła, Tuszyński.
Ławka: Gradecki, Michalski, Cielemęcki, Vallo, Susnjara, Lesniak, Kolar, Furman, Warchoł.

Legia Warszawa: Piłkarze mistrza Polski w specjalnych koszulkach przed meczem z Wisłą Płock

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” Cristiano Ronaldo zobowiązany do transferu przez swoją matkę. „Chcę cię tam zobaczyć przed moją śmiercią!” FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej FC Barcelona: Ronald Koeman wydał oświadczenie przed dziennikarzami i... uciekł z sali konferencyjnej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy