Legia Warszawa wstrząśnie rynkiem transferowym? Na celowniku Łukasz Piszczek

Legia Warszawa wstrząśnie rynkiem transferowym? Na celowniku Łukasz Piszczek fot. fotobroda / Shutterstock.com
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Meczyki.pl

Łukasz Piszczek rozważa powrót do Polski, ale niespodziewanie może trafić do Legii Warszawa - informują Meczyki.pl

Kilka dni temu były reprezentant Polski poinformował, że jego przygoda z Borussią Dortmund dobiega końca, a on sam najprawdopodobniej zagra w swoim rodzimym LKS-ie Goczałkowice Zdrój. Niewykluczone jednak, że zawodnik odłoży swoje plany powrotu do domu na nieco później. Gracz zostawił sobie furtkę na pewne „szaleństwa” przy wyborze następnego kierunku, a wykorzystać to chcą „Wojskowi”.

Meczyki.pl informują, że przy Łazienkowskiej planują duże roszady w obronie, które mają zapewnić wzmocnienie jej poziomu. Do tego idealnie mógłby się przydać Piszczek, który zebrał ogromne doświadczenie na arenie międzynarodowej i mógłby być kluczowym graczem polskiej Ekstraklasy nawet pomimo swoich prawie 36 lat na karku.

Przekonanie prawego obrońcy nie będzie należało do najłatwiejszych, kluczowy może jednak okazać się Czesław Michniewicz. Trener stołecznej ekipy współpracował już z Piszczkiem w Zagłębiu Lubin, gdzie razem sięgnęli po mistrzostwo Polski, a ówczesny napastnik dołożył do tego sporą cegiełkę. Obaj panowie wciąż darzą się dużym szacunkiem, dlatego też szkoleniowiec chciałby przynajmniej spróbować nakłonić gracza do transferu.

Legia byłaby gotowa zaproponować roczny kontrakt, jednocześnie zapewniając Piszczkowi rolę w sztabie trenerskim. Tym samym zawodnik mógłby spróbować jeszcze swoich sił na najwyższym polskim poziomie rozgrywkowym, pytanie jednak, co dalej z jego planem o powrocie w rodzinne strony.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy