Legia Warszawa wygrała wysoko z Radomiakiem Radom

Źródło: Legia Warszawa I Legia.net

Legia Warszawa wygrała w meczu sparingowym z Radomiakiem Radom 4:0.

Prowadzenie Legii w sobotnim spotkaniu kontrolnym dał Filip Mladenović. W 10. minucie otrzymał on piłkę z prawej strony boiska, przełożył jednego z rywali i trafił do siatki.

W 24. minucie było już 3:0 dla mistrza Polski. Najpierw gola strzelił Ernest Muçi, który minął rywala w polu karnym. Następnie uczynił to Szymon Włodarczyk, który zmienił tor lotu piłki po strzale Macieja Rosołka.

Czwartą bramkę Legia dołożyła już w drugiej połowie. Na listę strzelców ponownie wpisał się Muçi. Tym razem uderzył z ostrego kąta, otrzymując wcześniej podanie od Igora Strzałka.

Dla obu zespołów był to ostatni sparing przed powrotem do zmagań w Ekstraklasie. 4 lutego Legia zmierzy się na wyjeździe z Zagłębiem Lubin, z kolei Radomiak 7 lutego podejmie Wisłę Płock.

Legia Warszawa - Radomiak Radom 4:0 (10' Mladenović, 20' Muci, 24' Włodarczyk, 81' Muci)

Legia Warszawa: Miszta; Kastrati (82' Skwierczyński), Nawrocki, Noiszewski, Grudziński, Mladenović (87' Kwiatkowski), Charatin (87' Pierzak), Celhaka, Rosołek (70' Strzałek), Muci (82' Kamiński), Włodarczyk (62' Wszołek).

Radomiak Radom: Majchrowicz (62' Kochalski); Matos (46' Goncalo Silva), Cichocki, R. Rossi, Abramowicz, L. Rossi, Karwot, Radecki, Machado (62' Rondon), Angielski, Maurides (62' Sokół).