Legia Warszawa z dwubramkowym prowadzeniem przeciwko Caernarfon Town [WIDEO]

2024-07-25 21:36:54; Aktualizacja: 2 godziny temu
Legia Warszawa z dwubramkowym prowadzeniem przeciwko Caernarfon Town [WIDEO] Fot. Polsatsport.pl
Karol Brandt Źródło: Transfery.info

Legia Warszawa w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Konferencji rywalizuje z Caernarfon Town. W 22. minucie polski zespół objął prowadzenie, a przed przerwą udało się podwyższyć na 2:0.

„Wojskowi” w poprzednim sezonie rywalizowali w europejskich pucharach, a teraz, pod wodzą nowego szkoleniowca próbują ponownie zakwalifikować się do fazy grupowej Ligi Konferencji.

Jej pierwszym przeciwnikiem jest przedstawiciel walijskiej ekstraklasy. Drużyny mierzą się przy Łazienkowskiej.

Ekipa z Polski potrzebowała 22 minut, aby wyjść na prowadzenie.

W tej sytuacji Legia Warszawa miała rzut rożny, po którym do piłki w polu karnym dopadł Marc Gual i głową wpakował ją do siatki po rykoszecie od rywala.

Dla hiszpańskiego napastnika było to premierowe trafienie w kampanii 2024/2025.

44. minuta przyniosła drugiego gola. Tym razem do bramki trafił Ryoya Morishita.