Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE]

Legia Warszawa z trzecim letnim transferem [OFICJALNIE] fot. Legia.com
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia Warszawa

Maik Nawrocki zasilił szeregi Legii Warszawa, zostając tym samym bohaterem trzeciego letniego transferu mistrza Polski.

20-letni obrońca zaliczył obligatoryjne testy medyczne i przenosi się do mistrza Polski na zasadzie rocznego wypożyczenia z Werderu Brema. W umowie zawartej pomiędzy oboma klubami znalazł się zapis umożliwiający „Wojskowym” dokonanie definitywnego wykupu młodzieżowego reprezentanta Polski.

- Mam poczucie, że Legia to najlepsze miejsce, żeby zrobić następny krok w moim rozwoju - największy klub w Polsce, znany w Europie, z bardzo dobrą infrastrukturą. Znam również sztab trenerski, z którym spotkałem się w reprezentacji U-21 i wiem, że pracuje na wysokim poziomie. Mam zagwarantowane dobre warunki, żeby moja kariera przebiegała w optymalny sposób. Chcę jak najszybciej zaaklimatyzować się w drużynie, dla piłkarza w moim wieku najważniejsze jest zaliczać kolejne mecze i minuty - powiedział defensor, który będzie występował z numerem 27.

Maik Nawrocki spędził ostatnie pół roku na podobnych warunkach w Warcie Poznań. Wówczas udało mu się pojawić na boisku w trzech ostatnich meczach sezonu, w których zdobył jedną bramkę przeciwko Śląskowi Wrocław (2:3).

Środkowy obrońca jest trzecim letnim wzmocnieniem Legii Warszawa. Przed nim z „Wojskowymi” związali się Joel Abu Hanna i Mahir Emreli.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy