Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim

Legia Warszawa zainteresowana Iwo Kaczmarskim
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Super Express

Jak pisze „Super Express”, Legia Warszawa interesuje się Iwo Kaczmarskim.

16-latek jest pomocnikiem Korony Kielce, która niedawno spadła z Ekstraklasy. Z klubem z województwa świętokrzyskiego pożegnało się już kilku piłkarzy. Niewykluczone, że kolejnym będzie właśnie Kaczmarski.

Utalentowanego zawodnika u siebie chce bowiem Legia. Jeśli mistrzowie Polski złożą za niego konkretną propozycję, ciężko wyobrazić sobie, by została odrzucona.

W minionym sezonie Kaczmarski zadebiutował w pierwszym zespole Korony. Na murawy Ekstraklasy wybiegał cztery razy. Reprezentant Polski do lat 17 strzelił gola w starciu z ŁKS-em Łódź (2:0).

Legia zakontraktowała już tego lata Josipa Juranovicia, Rafę Lopesa, Filipa Mladenovicia i Artura Boruca. Blisko przenosin do Warszawy są również Bartosz Kapustka oraz Richard.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców FC Barcelona: Messi z wiadomością do kibiców Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem Kapitan reprezentacji Armenii odwołał transfer do Grecji. Będzie żołnierzem podczas wojny z Azerbejdżanem OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy