Legia Warszawa złożyła „bardzo dobrą” ofertę pomocnikowi. Walczy o niego z trzema klubami z Ekstraklasy

2024-06-08 09:30:32; Aktualizacja: 1 miesiąc temu
Legia Warszawa złożyła „bardzo dobrą” ofertę pomocnikowi. Walczy o niego z trzema klubami z Ekstraklasy Fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz Źródło: Meczyki.pl

Kontrakt Filipa Rejczyka z Legią Warszawa wkrótce wygasa. Młody pomocnik zdecyduje w najbliższych dniach o swojej przyszłości, mając na stole oferty od Widzewa Łódź, Rakowa Częstochowa i Śląska Wrocław. Jedną opcję już odrzucił - zapewnia Tomasz Włodarczyk.

18-letni pomocnik ze Stalowej Woli uchodzi za spory talent. Jego kontrakt nie został jednak najlepiej zabezpieczony przez Legię Warszawa, dlatego ten może odejść latem w ramach wolnego transferu.

Dotychczasowa umowa Rejczyka obowiązuje do 30 czerwca. Widniała w niej opcja automatycznego przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy, ale jej aktywacja zależała od rozegrania odpowiedniej liczby minut.

Młodzieżowiec, który debiutował w Legii jeszcze za kadencji Kosty Runjaicia, w zakończonej niedawno kampanii spędził na murawie zaledwie 64 minuty. Kluczowy warunek nie został zatem spełniony.

15-krotni mistrzowie Polski musi przekonać gracza do kontynuowania współpracy. Ma jednak sporą konkurencję.

Oferty Rejczykowi złożyły trzy kluby z Ekstraklasy, a konkretniej Widzew Łódź, Raków Częstochowa i Śląsk Wrocław.

Tomasz Włodarczyk twierdzi, że „Medaliki” z racji nie najlepszej współpracy z młodzieżą mają najmniejsze szanse na przechwyt.

18-latek na przestrzeni najbliższych dni dokona wyboru. Na tym etapie wykluczył już całkowicie możliwość przeprowadzki za granicę

Stołeczny klub się nie poddaje. W ostatnich dniach złożył pomocnikowi „bardzo dobrą finansowo” propozycję.

Filip Rejczyk zanotował dotychczas sześć występów w seniorskich barwach Legii Warszawa. Od kampanii 2021/2022 pojawiał się w trzecioligowych rezerwach, w których rozegrał już 20 spotkań.