Legia Warszawa znalazła nowego obrońcę? Wcześniej łączono go z Pogonią Szczecin

Legia Warszawa znalazła nowego obrońcę? Wcześniej łączono go z Pogonią Szczecin
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Adam Krokowski [Twitter]

Legia Warszawa jest zainteresowana pozyskaniem z NK Osijek Danijela Lončara - informuje na Twitterze Adam Krokowski. Wcześniej media łączyły defensora z Pogonią Szczecin.

Dyrektor sportowy Legii Warszawa Jacek Zieliński zapowiadał przed startem okna transferowego, że wicelider Ekstraklasy dysponuje ograniczonym budżetem, jeśli chodzi o potencjalne wzmocnienia. Między innymi dlatego do tej pory sprowadzono tylko Tomáša Pekharta.

55-latek wziął jednak ostatnio udział w programie „Hejt Park”, gdzie stwierdził, że do zespołu prowadzonego przez Kostę Runjaicia dołączy jeszcze środkowy defensor.

- Zastanawiam się w tym momencie, czy znajdziemy środki na pokrycie jeszcze jednego transferu. Potrzebuję jeszcze jednego gracza i mam możliwości, by zrobić to natychmiast, ale jeszcze chwilę muszę poczekać. Mogę powiedzieć, że chodzi o środkowego obrońcę. Potrzebujemy kogoś takiego nie dlatego, że mamy słaby zestaw stoperów, ale ze względu na zabezpieczenie się - przyznał.

W kuluarach pojawiły się wieści, że może zatem chodzić o Josepha Colleya z Wisły Kraków. Okazuje się jednak, że poza Szwedem możliwe jest pozyskanie Danijela Lončara - twierdzi Adam Krokowski.

25-latek jest związany z NK Osijek, a jego kontrakt wygasa 30 czerwca 2026 roku. Mimo to w ostatnim czasie grywał zdecydowanie mniej i szuka nowego pracodawcy, czy tym będzie właśnie Legia Warszawa?

Ostatnio łączono go z Pogonią Szczecin, ale ten temat jest raczej nieaktualny.

„Według moich informacji, nie ma tematu przyjścia Danijela Lončara do Pogoni. Chorwat być może opuści Osijek jeszcze tej zimy, ale nie trafi do Szczecina wbrew informacjom, jakie do nas docierały od wczorajszego wieczora.

Z dwóch źródeł słyszę o...Legii” - napisał na Twitterze Krokowski.

Środkowy defensor to wychowanek NK Osijek, który w tym sezonie rozegrał dla tej ekipy łącznie 12 meczów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz Manchester City - Liverpool FC. Bonus 400 złotych za wygrany zakład na ten mecz „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń „Raków Częstochowa ma w tym elemencie bardziej komfortową sytuację od Legii Warszawa”. Dominik Ebebenge nie ma złudzeń Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Bayern Monachium obserwuje odkrycie Premier League. Pochwalił go Kylian Mbappé Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Liverpool celuje w transfer rozchwytywanego obrońcy Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] Transfery - Relacja na żywo [01/04/2023] FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona prowadzi rozmowy na temat powrotu Lionela Messiego FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE] FC Barcelona: Kadra na mecz z Elche. Ważny powrót i szansa dla czterech piłkarzy rezerw [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy