Legia Warszawa: Zwolnień nie ma, będą przyjęcia. Nowy członek sztabu szkoleniowego

Legia Warszawa: Zwolnień nie ma, będą przyjęcia. Nowy członek sztabu szkoleniowego
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Legia.net

Tomasz Jarzębowski dołączy do sztabu szkoleniowego Marka Gołębiewskiego w Legii Warszawa - poinformował serwis Legia.net.

W ostatnim czasie spekulowano w polskich mediach, że wspomniany 41-letni trener nie nacieszy się długo powierzoną mu misją wyprowadzenia „Wojskowych” z kryzysu i zostanie pozbawiony funkcji opiekuna stołecznego klubu po zaledwie czterech spotkaniach z uwagi na krytyczną wypowiedź skierowaną do zarządu zespołu po porażce ze Stalą Mielec (2:3).

Przedstawiciele ekipy z Łazienkowskiej postanowili jednak wstrzymać się z wykonaniem takiego kroku przynajmniej do zakończenia rundy jesiennej, o ile dalej będą występowały przesłanki ku temu, aby Marka Gołębiewskiego zastąpić kimś innym.

Do tego czasu szkoleniowiec debiutujący w najwyższej klasie rozgrywkowej będzie mógł liczyć na pomoc nowego członka sztabu.

Serwis Legia.net uważa bowiem, że w klubie zapadła decyzja o dołączenie do niego Tomasza Jarzębowskiego.

Były piłkarz warszawskiego zespołu pełni w nim od przeszło czterech lat funkcję skauta i teraz będzie miał za zadanie wesprzeć 41-latka swoim doświadczeniem oraz prowadzić rozmowy i obserwować zawodników.

Do tego ma być łącznikiem drużyny z dyrektorem sportowym Radosławem Kucharskim, któremu ma doradzać w różnego typu kwestiach dotyczących obecnej sytuacji i przyszłości „Wojskowych”.

Jarzębowski występował w Legii Warszawa na pozycji środkowego obrońcy lub defensywnego pomocnika w latach 1997-2006 i 2009-2010. W tym czasie udało mu się zdobyć jedno mistrzostwo Polski (2001/2002) oraz dzielić szatnię z obecnymi graczami ekipy z Łazienkowskiej w osobach Artura Boruca i Artura Jędrzejczyka.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! Adam Hložek zagra w Bundeslidze. Rekord transferowy czeskiej ligi! OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... OFICJALNIE: Śląsk Wrocław zmienia trenera. Mimo osiągnięcia celu... Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Bayern Monachium pilnie pracuje nad drugim transferem letniego okna Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Trudności pokonane. Marcel Lotka odchodzi z Herthy Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Jesús Imaz o krok od transferu, ale trwa jeszcze ostatnie kuszenie Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Co łączy Jana Klimenta i Romelu Lukaku? Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej! Aurélien Tchouaméni wybrał nowy klub. Hitowy transfer na ostatniej prostej!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy