Leon Bailey o 5 milionów euro od Premier League

Leon Bailey o 5 milionów euro od Premier League fot. Norbert Schmidt / Pixathlon / SIPA / Pressfocus
Piotr Zelek
Piotr Zelek
Źródło: Bild

Leon Bailey rzeczywiście prowadzi rozmowy w sprawie przenosin do Aston Villi. W wyścigu o jego podpis wciąż biorą udział Leicester City i Wolverhampton - potwierdził ojczym skrzydłowego na łamach „Bilda“.

Craig Butler, ojczym skrzydłowego, potwierdził w rozmowie z niemieckimi dziennikarzami, że „jest wielu zainteresowanych z Premier League“. Dodał przy tym, iż wraz z Leonem „rozglądają się za możliwościami“.

Bailey, którego obecny kontrakt obowiązuje do 2023 roku, postrzega Anglię jako kolejny krok w swojej karierze. Butler dodaje jednak: - Ważne jest, aby Leon wykonał właściwy ruch. Dlatego nie jest jeszcze przesądzone, czy przeniesie się w tym okresie transferowym, czy później.

Aston Villa prowadzi w wyścigu o podpis gwiazdy Bayeru. - Kluby prowadzą rozmowy - mówi o stanie negocjacji Butler. Jak podaje „Bild“, pierwsza oferta klubu z Birmingham opiewała na 30 milionów euro. To wciąż za mało dla ekipy z Leverkusen. Jamajczyk, który na początku 2017 roku przyszedł z belgijskiego Genk za 13,5 miliona euro, nie opuści obecnego pracodawcy za mniej niż 35 milionów.

Bailey wciąż rozważa, czy jedenasta drużyna poprzedniego sezonu Premier League jest wystarczająco atrakcyjna pod względem sportowym. Dlatego też nie tworzy on dodatkowej presji na natychmiastową zmianę otoczenia.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy