L'Equipe: Najgorsza jedenastka Mistrzostw Świata

L'Equipe: Najgorsza jedenastka Mistrzostw Świata
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: L'Equipe

Dziennikarze „L'Equipe” stworzyli najgorszą jedenastkę mundialu.

Po pełnym emocji miesiącu Mistrzostwa Świata w niedzielę dobiegły końca. Reprezentanci Francji, Chorwacji, Belgii i kilku innych ekip z całą pewnością mają się z czego cieszyć. Inni jednak o mundialu chcieliby jak najszybciej zapomnieć.

„L'Equipe” wybrało jedenastkę, posiłkując się ocenami wystawianymi przez swoich dziennikarzy. Znalazło się w niej aż trzech Polaków - Łukasz Piszczek, Maciej Rybus oraz Jacek Góralski. Równie dużo przedstawicieli w stworzonym zespole ma tylko reprezentacja Niemiec, która też kompletnie zawiodła w Rosji. Są to Sami Khedira, Mesut Özil oraz Thomas Müller.

Z wymienionych zawodników najmniejszą średnią not uzyskał Khedira, przy którego nazwisku widnieje raptem 2,0.

Najgorsza jedenastka MŚ wg „L'Equipe”:

Caballero (Argentyna – 2,5); Piszczek (Polska – 3), Duarte (Kostaryka – 3), Alvarez (Meksyk – 3), Rybus (Polska – 3), Muller (Niemcy – 2,5), Góralski (Polska – 3,5), Khedira (Niemcy – 2), Ozil (Niemcy – 3), Sisto (Dania – 3,7), Iheanacho (Nigeria – 3,5).  

o

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy