Leroy Sané kontuzjowany. Transfer do Bayernu zagrożony?!

Leroy Sané kontuzjowany. Transfer do Bayernu zagrożony?!
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Już na początku dzisiejszego spotkania z Liverpoolem Leroy Sané musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. Uraz Niemca może przekreślić jego szanse na przeprowadzkę do Bayernu Monachium.

Pomimo tego, że Bawarczycy otwarcie mówią o chęci sprowadzenia 23-latka, Pep Guardiola cały czas uważa skrzydłowego za jednego z kluczowych piłkarzy w swoim zespole. Nie bez kozery zatem wystawił go w pierwszym składzie prestiżowego starcia o Tarczę Wspólnoty i choć „Obywatele” po pierwszej połowie prowadzą z Liverpoolem 1:0, to zarówno Hiszpan, jak i Niemiec mogą mówić o nie lada problemie.

Leroy Sané bowiem już w 11. minucie zawodów upadł na murawę po kontakcie z Trentem Alexander-Arnoldem i w konsekwencji musiał opuścić boisko. 21-krotny reprezentant swojego kraju na arenie międzynarodowej najprawdopodobniej doznał urazu ścięgna Achillesa, zatem sztab szkoleniowy Manchesteru City oraz dyrekcja Bayernu Monachium z wielką uwagą będą wyczekiwali raportu medycznego w jego sprawie, a od diagnozy lekarzy angielskiego klubu może zależeć powodzenie transakcji pomiędzy oboma ekipami.

Niemiec w sezonie 2018/2019 był ważnym elementem w układance Pepa Guardioli, chociaż bardzo często wchodził na boisko z ławki rezerwowych. Łącznie w 47 spotkaniach zanotował 16 trafień i 18 asyst.

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy