Leśnodorski dawał 1,5 miliona euro za napastnika

Leśnodorski dawał 1,5 miliona euro za napastnika
Błażej Bembnista
Błażej Bembnista
Źródło: Sport.pl

Prezes Legii Bogusław Leśnodorski zamierzał kupić Malicka Evounę.

23-letni reprezentant Gabonu znalazł się w kręgu zainteresowań warszawskiego klubu przed rozpoczęciem letniego okna transferowego. Środkowy napastnik występował wówczas w marokańskim Wydad FC, dla którego w minionym sezonie zdobył 16 goli. Uwagę przyciągały też jego statystyki w kadrze - w 11 występach zaliczył sześć trafień.

Legia zaoferowała za utalentowanego zawodnika 1,2 miliona euro oraz udział w kolejnym transferze. Została jednak przebita przez egipski Al-Ahly, który zapłacił cztery miliony euro i przedstawił lepsze warunki umowy indywidualnej. W tekście "Legia Warszawa. Jak przebić szklany sufit" dziennikarz Sport.pl Przemysław Zych ujawnił, że Leśnodorski był gotowy wyłożyć za Evonuę nawet 1,5 miliona euro. 

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Zaginęło ponad 500 tysięcy euro z transferu Leandro Paredesa do PSG Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Walukiewicz rozchwytywany. Polak na celowniku wielu europejskich klubów Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Eriksen zanotuje hitowy transfer w styczniu?! Chcą go dwa kluby Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Barcelona ma plan B na wypadek braku transferu Depaya Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Puchar Polski: Hitowe starcie Widzewa Łódź z Legią Warszawa odwołane Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Liga Mistrzów: Plan transmisji i rozpiska komentatorów na wtorkowe mecze Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję Cezary K., były agent Roberta Lewandowskiego, zatrzymany przez policję

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy