„Lewego też zaprosiliśmy”. Wymowny wpis Wojciecha Szczęsnego

„Lewego też zaprosiliśmy”. Wymowny wpis Wojciecha Szczęsnego fot. TVP Sport
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Wojciech Szczęsny [Instagram]

Reprezentanci Polski udali się na wspólną kolację, która ma oczyścić atmosferę po ostatnim wywiadzie Roberta Lewandowskiego. Zdjęcie z wydarzenia opublikował na Instagramie Wojciech Szczęsny.

Reprezentacja Polski znalazła się w obliczu kryzysu po czerwcowej porażce przeciwko Mołdawii (2-3) w ramach eliminacji do EURO 2024. Wcześniej z kolei dużo mówiło się o tzw. aferze premiowej przy okazji mundialu w Katarze.

Jakby tego było mało, w ostatnich dniach głośnego wywiadu udzielił Eleven Sports i Meczyki.pl Robert Lewandowski. Kapitan wypowiedział się na temat braku charakteru w zespole Fernando Santosa.

To mogło nie przypaść do gustu poszczególnym zawodnikom.

Żeby jednak nieco oczyścić atmosferę, pojawił się pomysł, by zorganizować specjalną kolację. Udział mieli wziąć w niej wyłącznie gracze.

O sprawie informował Sport.pl i nawiązując do tych wieści, zdjęcie ze spotkania opublikował Wojciech Szczęsny.

„Team. PS. Lewego też zaprosiliśmy” - napisał.

„Kształtujemy” - dodał gwiazdor FC Barcelony.

Początek czwartkowego meczu z Wyspami Owczymi o 20:45.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Marek Papszun pomylił się, co do zawodnika Rakowa Częstochowa. „Extra mecz” Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Aston Villa z komunikatem w sprawie kibiców Legii Warszawa [OFICJALNIE] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa walczyła dzielnie, ale wraca na taczy. Cudowny gol Ernesta Muçiego na osłodę [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] Legia Warszawa zbije na nim fortunę. Cudowne trafienie Ernesta Muçiego i remis [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] „Brzydkie i brutalne sceny” przed meczem Legii Warszawa z Aston Villą [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Super zmiennik John Yeboah i Raków Częstochowa z historycznym zwycięstwem w Lidze Europy [WIDEO] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE] Legia Warszawa z komunikatem tuż przed meczem z Aston Villą [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy