Lider LaLigi trenuje na polu golfowym

Lider LaLigi trenuje na polu golfowym
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Ara

Girona od września czeka na pozwolenie w sprawie budowy ośrodka treningowego w Vilablareix - informuje kataloński dziennik „Ara”.

Teren, na którym ma stanąć nowy kompleks sportowy jest bowiem zaklasyfikowany jako obszar o szczególnym znaczeniu rolniczym. W związku z tym do rozpoczęcia prac wymagana jest zgoda Terytorialnej Komisji Planowania Przestrzennego.

Jednak trzy stowarzyszenia zrzeszające okolicznych mieszkańców zaprotestowały przeciwko tej decyzji. Twierdzą, że wydanie tymczasowego zezwolenia odbyło się bez należytych konsultacji społecznych i domagają się powtórzenia całego procesu, gdyż nie udało im się uzyskać dostępu do kluczowych dokumentów.

Władze Girony zapewniają, że wszystkie wątpliwości zostaną wyjaśnione do końca listopada, gdy Komisja Planowania Przestrzennego zbierze się ponownie.

Kataloński klub planuje zainwestować około 25 milionów euro, z czego 70% ma pochodzić ze środków funduszu CVC.

Na razie podopieczni Míchela kontynuują zatem treningi na wynajętym polu golfowym w ośrodku PGA w Caldes de Malavella.

Girona po 13 kolejkach nadal pozostaje liderem LaLigi z przewagą dwóch punktów nad Realem Madryt. W bieżącym sezonie zremisowała jedynie z Realem Sociedad 1:1 i przegrała z „Los Blancos” 0:3.

Więcej na temat: Girona FC Hiszpania Katalonia

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy