Lider strzelców Bundesligi w Premier League?

Lider strzelców Bundesligi w Premier League? fot. Transfery.info
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Kolumbijczyk Adrián Ramos może zostać bohaterem styczniowego transferu do Premier League.

27-letni napastnik Herthy Berlin jest w świetnej formie. W 17 dotychczas rozegranych meczach strzelił 11 bramek, co gwarantuje pozycję lidera strzelców Bundesligi, dokładnie tyle samo bramek ma też Robert Lewandowski.
 
Dyspozycja Ramosa oczywiście wpływa na spore zainteresowanie zagranicznych klubów, szczególnie angielskich, zwykle bardzo aktywnych w trakcie zimowego okna transferowego. Według kolumbijskiego "RCN Radio" zostało już nawet zawarte porozumienie ze Stoke City, czekające tylko na upublicznienie.
 
Ramos w Niemczech gra od 2009 roku, gdy przeniósł się z América de Cali za około dwa miliony euro. Z Herthą występował też w 2. Bundeslidze. Jego umowa obowiązuje do końca sezonu 2014/2015.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Piotr Zieliński przekonany. Przyszłość Polaka się wyjaśnia Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Zinédine Zidane z niespodziewanym kierunkiem powrotu na ławkę trenerską? „Jest na krótkiej liście” Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Roberto Firmino z niespodziewaną kierunkiem transferu? Musiałby opuścić Premier League Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Real Madryt: To on zastąpi Carlo Ancelottiego? „Jest na pole position” Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników Legia Warszawa: Jacek Zieliński będzie miał pełne ręce roboty? Odejść może co najmniej trzech zawodników „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań „Prezentuje taki poziom, że nie ma wstydu”. Michał Żewłakow domaga się powołania dla zawodnika Lecha Poznań Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera Bayern Monachium negocjuje z Chelsea. Chodzi o trenera

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy