Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić

Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hoffenheim

Florian Grillitsch nie dokończył pojedynku Hoffenheim z Crveną zvezdą (2:0) w Lidze Europy ze względu na rodzącą żonę.

25-letni zawodnik pełni jedynie funkcję zmiennika w niemieckim zespole w początkowej fazie trwającego sezonu.

Z tego też powodu znalezienie się w wyjściowym składzie na starcie z Crveną zvezdą w pierwszej serii gier w fazie grupowej Ligi Europy stanowiło dla niego sporą szansę na to, aby wykazać się umiejętnościami przed Sebastianem Hoeneßem.

Reprezentant Austrii nie zdołał jednak w pełni wykorzystać otrzymanej okazji, ponieważ już po pierwszej połowie zakończył swój udział we wspomnianym meczu.

Szkoleniowiec Hoffenheim zdecydował się zmienić Floriana Grillitscha nie ze względu na słabszą postawą czy odniesiony uraz, ale z powodu otrzymanej informacji o rozpoczęciu akcji porodowej u małżonki piłkarza.

Opiekun niemieckiej drużyny uznał, że w zaistniałej sytuacji miejsce 25-latka jest przy partnerce, dlatego postanowił go ściągnąć z boiska i odesłać do szpitala.

Na chwilę obecną klub oraz media nie podają żadnych dalszych informacji na ten temat, ale spodziewamy się, że być może jeszcze dziś Hoffenheim opublikuje stosowny komunikat o narodzinach nowego członka swojej rodziny.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Jamajka celuje w awans na Mistrzostwa Świata. „Reggae Boyz” wzmocni kilku piłkarzy z Anglii Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Manchester United bez De Gei w pięciu najbliższych meczach. Znany powód Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Liga Mistrzów i Liga Europy od sezonu 2021/2022 nie będą pokazywane w tej samej stacji Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka Korona Kielce reaguje na doniesienia dotyczące zagrożonej posady Macieja Bartoszka FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] FC Barcelona wydała komunikat w sprawie Piqué. Hiszpan wypada z gry [OFICJALNIE] Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Carlos Sánchez nie kończy kariery. OFICJALNIE: 35-latek w Watfordzie Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Mecz Liverpool FC - RB Lipsk na neutralnym gruncie [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy