Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić

Liga Europy: Piłkarz Hoffenheim został zmieniony w przerwie, bo jego żona zaczęła rodzić
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Hoffenheim

Florian Grillitsch nie dokończył pojedynku Hoffenheim z Crveną zvezdą (2:0) w Lidze Europy ze względu na rodzącą żonę.

25-letni zawodnik pełni jedynie funkcję zmiennika w niemieckim zespole w początkowej fazie trwającego sezonu.

Z tego też powodu znalezienie się w wyjściowym składzie na starcie z Crveną zvezdą w pierwszej serii gier w fazie grupowej Ligi Europy stanowiło dla niego sporą szansę na to, aby wykazać się umiejętnościami przed Sebastianem Hoeneßem.

Reprezentant Austrii nie zdołał jednak w pełni wykorzystać otrzymanej okazji, ponieważ już po pierwszej połowie zakończył swój udział we wspomnianym meczu.

Szkoleniowiec Hoffenheim zdecydował się zmienić Floriana Grillitscha nie ze względu na słabszą postawą czy odniesiony uraz, ale z powodu otrzymanej informacji o rozpoczęciu akcji porodowej u małżonki piłkarza.

Opiekun niemieckiej drużyny uznał, że w zaistniałej sytuacji miejsce 25-latka jest przy partnerce, dlatego postanowił go ściągnąć z boiska i odesłać do szpitala.

Na chwilę obecną klub oraz media nie podają żadnych dalszych informacji na ten temat, ale spodziewamy się, że być może jeszcze dziś Hoffenheim opublikuje stosowny komunikat o narodzinach nowego członka swojej rodziny.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Żył i umarł według swoich zasad. Adios, Pelusa Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Klopp ostro po meczu z Atalantą: To prawie jak zbrodnia! Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Ujawniono wstępne wyniki sekcji zwłok Diego Maradony Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Szybka akcja. Napoli zmienia nazwę stadionu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Liga Mistrzów: Mamy nowy rekord! Największa liczba porażek z rzędu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy