Liga Europy: Rozlosowano ćwierćfinały i półfinały [OFICJALNIE]

Liga Europy: Rozlosowano ćwierćfinały i półfinały [OFICJALNIE] fot. Cosmin Iftode / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: UEFA.COM

Nyon to w piątek stolica europejskiej piłki, bo to właśnie tam odbyło się najpierw losowanie 1/4 finału Ligi Mistrzów, a później Ligi Europy. Swojego rywala poznała między innymi FC Barcelona.

Za nami 1/8 finału Ligi Europy. Na tym etapie nie brakowało ciekawych, a zarazem zaciętych potyczek. Do takowych na pewno zalicza się to, co działo się pomiędzy Galatasaray i FC Barceloną.

W pierwszym starciu padł bezbramkowy remis, z kolei w Stambule lepsi okazali się podopieczni Xaviego, którzy pokonali rywala w stosunku 2-1.

Dogrywek potrzebowały z kolei takie kluby, jak Eintracht Frankfurt, który wyeliminował Real Betis, czy też West Ham United, który okazał się lepszy od jednego z faworytów do końcowego triumfu, czyli Sevilli.

Teraz czekają nas mecz ćwierćfinałowe i tu również nie zabraknie interesujących wydarzeń. Najciekawiej zapowiadają się dwumecze RB Lipska z Atalantą i Eintrachtu Frankfurt z FC Barceloną.

Spotkania 1/4 finału Ligi Europy zostaną rozegrane 7 i 14 kwietnia, z kolei półfinały zaplanowano na 28 kwietnia i 5 maja.

PARY ĆWIERĆFINAŁOWE LIGI EUROPY 2021/2022:

RB Lipsk - Atalanta,
Eintracht Frankfurt - FC Barcelona,
West Ham United - Olympique Lyon,
Braga - Rangers.

PARY PÓŁFINAŁOWE LIGI EUROPY 2021/2022:

RB Lipsk / Atalanta - Braga / Rangers,
West Ham United / Olympique Lyon - Eintracht Frankfurt / FC Barcelona.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Luis Suárez porozumiał się z nowym klubem?! Zaskakujący kierunek Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Transfery - Relacja na żywo [27/06/2022] Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Fernandinho wybrał nowy klub. Sentymentalny powrót Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Romelu Lukaku przyśpiesza transfer. Testy medyczne w środę Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Afonso Sousa oddala się od Lecha Poznań. Oferta mistrza Polski przebita przez... rywala z Ekstraklasy Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Czesław Michniewicz reaguje. Pozwie Szymona Jadczaka Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły Ángel Di María coraz bliżej nowego klubu. Do ustalenia ostatnie szczegóły

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy