Liga Europy: Szymon Marciniak sędzią meczu Rangersów z Bayerem

Liga Europy: Szymon Marciniak sędzią meczu Rangersów z Bayerem fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA I PZPN

Szymon Marciniak poprowadzi mecz 1/8 finału Ligi Europy pomiędzy Rangersami a Bayerem.

Pierwotnie sędzią głównym spotkania pomiędzy drużynami ze Szkocji i Niemiec miał być Orel Grinfeld z Izraela. UEFA dokonała jednak zmiany i do czwartkowego starcia wyznaczono Marciniaka oraz jego zespół.

Arbitrowi z Płocka na liniach pomagać będą Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz. Na czwartego sędziego wyznaczono Tomasza Musiała, a za VAR mają odpowiadać Paweł Raczkowski i Bartosz Frankowski.

Dla Marciniaka i jego zespołu będzie to piąty mecz w europejskich pucharach w tym sezonie. Wcześniej sędziował on w Lidze Mistrzów.

Rangersi rozpoczęli rywalizację w fazie pucharowej Ligi Europy od wyeliminowania Sportingu Braga. Bayer, który spadł do LE z Champions League, w 1/16 finału pokonał FC Porto.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego Serie A: Nietypowy termin letniego okna transferowego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego PSG: Wszystko jasne! Definitywny transfer Icardiego Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Powroty, powroty, powroty, czyli kiedy ruszają piłkarskie ligi w Europie Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Forbes: 100 najlepiej zarabiających sportowców świata. 14 piłkarzy na liście Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Arbiter międzynarodowy Slavko Vinčić trafił do aresztu. Wpadł podczas obławy bośniackiej policji Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Laliga wróci 11 czerwca [OFICJALNIE] Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie” Tomasz Kędziora o najbardziej irytujących piłkarzach. „To był największy płaczek w Ekstraklasie”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy