Liga Konferencji Europy: Składy na Raków Częstochowa - Sūduva

Liga Konferencji Europy: Składy na Raków Częstochowa - Sūduva fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

Po remisie 0:0 w pierwszym spotkaniu, Raków Częstochowa zagra z Sūduvą w rewanżu o awans do trzeciej rundy eliminacji do Ligi Konferencji Europy.

W premierowej rywalizacji dla podopiecznych Marka Papuszuna w europejskich pucharach gole nie padły, ale jak zaznaczył szkoleniowiec „Krzyżowców”, jego drużyna zasługiwała na zwycięstwo. Teraz czas, by przejść do czynów.

Tym razem nie zagra Ben Lederman, który w pierwszym spotkaniu uszkodził kolano. Jego miejsce w składzie zajmie przesunięty do środka pola Ivi López,

Początek zawodów o godzinie 19:00. Transmisję przeprowadzi stacja TVP Sport.

***
Składy na Raków Częstochowa - Sūduva:

RAKÓW CZĘSTOCHOWA:

Kovačević; Arsenić, Niewulis, Tudor, Wdowiak, Poletanović, Lopez, Kun, Szelągowski, Gutkovskis, Cebula.

Ławka:

Trelowski, Musiolik, Arak, Papanikolaou, Wilusz, Udovičić, Długosz.

SŪDUVA:

Giannikoglou; Beneta, Kerla, Živanović, Slavickas, Rommen, Gorobsov, Nacho Cases, Nyuiadzi, Habran, N'Kololo.

Ławka:

Kardum, Stebrys, Leimonas, Makas, Gkargkalatzidis, Auzmendi, G. Matulevičius, Dubicskas, Jefremow, Taravel.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Manolo Portanova skazany na sześć lat więzienia za zbiorowy gwałt Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły Maroko eliminuje Hiszpanię | Portugalia z Cristiano Ronaldo na ławce napina muskuły João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu João Félix z sensacyjnym transferem do Premier League?! Pisana jest mu rola lidera ambitnego projektu Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Adriano rozstał się z żoną po... 24 dniach. Powód: wybrał się z kolegami na mecz Brazylii Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  Luis Enrique zabrał głos po porażce z Marokiem. „Próbowaliśmy drogą lądową, morską i powietrzną…”  OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie OFICJALNIE: Przyszłość Mohameda Simakana wyjaśniona. Transferu na razie nie będzie POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada” POTWIERDZONE: João Félix na sprzedaż. „Rozsądek tak podpowiada”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy