Liga Mistrzów: Cristiano Ronaldo nie zagra przeciwko FC Barcelonie

Liga Mistrzów: Cristiano Ronaldo nie zagra przeciwko FC Barcelonie fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Italia

Cristiano Ronaldo nie wystąpi w meczu przeciwko FC Barcelonie. Test na obecność koronawirusa wykazał bowiem, że nadal jest on zakażony.

W środowy wieczór naprzeciw siebie staną zespoły Juventusu i FC Barcelony. Postronnie kibice ostrzyli sobie zęby na pojedynek dwóch najlepszych piłkarzy świata w ostatniej dekadzie, a więc Cristiano Ronaldo i Lionela Messiego.

Tak się jednak nie stanie. Portugalczyk od dwóch tygodni jest zakażony koronawirusem. Choć przechodzi go praktycznie bezobjawowo, nie będzie mógł wystąpić w hitowym starciu.

Kibice „Starej Damy” mieli jeszcze cień nadziei, że wtorkowy test będzie negatywny i sytuacja ulegnie zmianie w ostatniej chwili.

Media donoszą jednak, że wynik gwiazdora był pozytywny, dlatego też będzie musiał w środę pauzować. Na razie nie wiadomo, kiedy można spodziewać się go ponownie na boisku.

Jego koledzy postarają się jednak stawić czoło wicemistrzowi Hiszpanii. Początek meczu o godzinie 21.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Mistrzostwa Europy: Wstępna kadra Węgier [OFICJALNIE] Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Juventus: Szczęsny czy Donnarumma? Sprawdzamy, czy zmiana jest dla „Bianconerich” korzystna Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery Legia Warszawa finalizuje dwa letnie transfery FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy FC Barcelona: Czas zastąpić Busquetsa. TRZECH zawodników na szczycie listy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy