Liga Mistrzów: Marciniak sędzią meczu Slavia Praga - Inter

Liga Mistrzów: Marciniak sędzią meczu Slavia Praga - Inter fot. FotoPyk
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Szymon Marciniak poprowadzi środowy mecz grupy F Ligi Mistrzów, w którym Slavia Praga zmierzy się z Interem.

Asystentami arbitra z Płocka standardowo będą Paweł Sokolnicki oraz Tomasz Listkiewicz. Na sędziego VAR wyznaczono Pawła Gila, a na technicznego - Tomasza Musiała.

Dla Marciniaka i jego zespołu będzie to trzecie spotkanie w tej edycji Champions League. Wcześniej prowadził on starcie w grupie A pomiędzy Galatasaray a Paris Saint-Germain (0:1) oraz mecz grupy E pomiędzy Napoli a Red Bull Salzburg (1:1).

Jeśli chodzi o sytuację w grupie F, jej tabeli przewodzi Barcelona, która zdobyła osiem punktów. Borussia Dortmund traci do niej jedno „oczko”. Inter i Slavia sięgnęły do tej pory odpowiednio po cztery i dwa punkty. Wynik środowego spotkania da odpowiedź na to, czy mediolańczycy wmieszają się jeszcze w walkę o awans do fazy pucharowej prestiżowych rozgrywek. Slavia, która wciąż ma realne szanse na zajęcie trzeciej lokaty w grupie, na pewno nie odda jednak punktów bez walki.

Mecz rozpocznie się w środę o 21:00.

UEFA potwierdziła również, że Daniel Stefański poprowadzi czwartkowe spotkanie grupy L Ligi Europy, w którym AZ Alkmaar zmierzy się z Partizanem Belgrad. Początek o 18:55.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem Lech Poznań: Transfer Radosława Murawskiego latem EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] EURO 2020: Komunikat UEFA w sprawie Mistrzostw Europy [OFICJALNIE] Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Konrad Wrzesiński z atrakcyjną ofertą od Al-Merreikh Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Wisła Kraków: Tim Hall może trafić do uczestnika Ligi Europy Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Max Meyer wrócił do Bundesligi po nieudanej przygodzie z Premier League [OFICJALNIE] Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! Buffon do 44. roku życia w Juventusie?! OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy OFICJALNIE: Kagawa wraca do gry po kilku miesiącach przerwy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy