Liga Mistrzów: Mecz Tottenham - AC Milan opóźniony

2023-03-08 20:48:49; Aktualizacja: 1 rok temu
Liga Mistrzów: Mecz Tottenham - AC Milan opóźniony Fot. Silvi Photo / Shutterstock.com
Redakcja Źródło: UEFA

Liga Mistrzów rozkręca się. Dzisiaj drugi dzień rewanżów 1/8 finału. Już wiadomo, że, podobnie jak wczoraj w meczu Chelsea - Borussia Dortmund, piłkarze Tottenhamu i Milanu wybiegną na boisko z opóźnieniem.

Przed nami następna niezwykle ciekawa rywalizacja, bo Milan broni zwycięstwa 1-0 z San Siro, gdy na listę strzelców wpisał się jedynie Brahim Diaz. Tottenham z kolei ma zamiar pójść za wzorem Chelsea, która po identycznym rezultacie w pierwszym spotkaniu wygrała 2-0 rewanż przeciwko BVB.

Powody drugiego opóźnienia w Londynie są dokładnie takie samo, jak we wtorek.

Autokar Włochów nie był w stanie dotrzeć odpowiednio wcześniej (wedle przepisów UEFA minimum 50 minut przed spotkaniem) na Tottenham Hotspur Stadium, więc konieczne okazało się przełożenie pierwszego gwizdka o dokładnie dziesięć minut.

Pierwotnie planowano wręcz opóźnienie półgodzinne, ale ostatecznie udało się zapobiec tak długiemu oczekiwaniu.