Liga Mistrzów: Plan transmisji i obsada sędziowska rewanżowych meczów półfinałowych

Liga Mistrzów: Plan transmisji i obsada sędziowska rewanżowych meczów półfinałowych fot. FotoPyK
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA | TVP | Polsat Sport

UEFA podała nazwiska sędziów wyznaczonych na mecze rewanżowe 1/2 finału Ligi Mistrzów. Znamy również dokładny plan transmisji.

Przed tygodniem rywalizacja zaczęła się od starcia Realu Madryt z Chelsea. Gości przez całe zawody zagrażali defensywie rywala, ale finalnie skończyło się na 1:1, co i tak jest lepszym wynikiem dla Anglików aniżeli Hiszpanów.

Kolejnego dnia spotkały się ze sobą Paris Saint-Germain oraz Manchester City. Tu było z kolei na odwrót, o wiele konkretniejszy pod bramką przeciwnika był gospodarz. Koniec końców z boiska w lepszych humorach schodzili jednak goście, którzy wygrali 2:1.

Tym razem dojdzie do zmiany i najpierw poznamy pierwszego finalistę z francusko-angielskiej pary. O przestrzeganie zadba wtedy Björn Kuipers wspierany przez Pola van Boekela, sędziego VAR. W środę wyłoniony zostanie drugi uczestnik spotkania kończącego zmagania w Lidze Mistrzów. Będą to „Los Blancos” bądź „The Blues”, a oprócz piłkarzy na murawie zobaczymy arbitra głównego Daniele Orsato. Pomoże mu Massimiliano Irrati, odpowiedzialny za obsługę systemu VAR.

Spotkania zaplanowano na godzinę 21:00

***

Plan transmisji rewanżowych meczów półfinałowych Ligi Mistrzów (04.05-05.05):

Wtorek:

Manchester City – Paris Saint-Germain (Polsat Sport Premium 1)

Środa:

Chelsea – Real Madryt (Polsat Sport Premium 1; TVP 1 - komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński)

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Tokio 2020: Do rozegrania zostały dwa mecze. Znamy finalistów Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Grzegorz Krychowiak wprost: Decyzję o transferze podjęto za moimi plecami Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Romelu Lukaku z widokami na największy transfer w historii Premier League i Serie A. Wszystko zależy od jego decyzji Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Ariel Borysiuk wybrał nowy klub. Powiało egzotyką Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] Transfery - Relacja na żywo [03/08/2021] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] AS Roma pozyskała nowego napastnika. Rekord transferowy Uzbekistanu [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy