Liga Mistrzów: Raczkowski i Marciniak wezwani przez UEFA

Liga Mistrzów: Raczkowski i Marciniak wezwani przez UEFA fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: UEFA

UEFA postanowiła, że Paweł Raczkowski i Szymon Marciniak będą mieli swój udział w pierwszej kolejce fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Już dziś startuje kolejna edycja Ligi Mistrzów, a w jednym z hitowo zapowiadających się spotkań Borussia Dortmund podejmie Barcelonę. Piłkarzom na murawie towarzyszył będzie Ovidiu Hațegan wspierany przez Szymona Marciniaka i Tomasza Kwiatkowskiego. Polacy zajmą się systemem VAR.

Z kolei w środę mecz Bayer Leverkusen - Lokomotiw Moskwa poprowadzi Paweł Raczkowski, któremu asystować będą Radosław Siejka i Michał Obukowicz (arbitrzy liniowi), Tomasz Musiał (sędzia techniczny), a także Paweł Gil oraz Bartosz Frankowski (arbitrzy VAR).

Dzień później swoją szansę otrzyma Daniel Stefański, któremu przypisano do sędziowania starcie Ligi Europy pomiędzy CFR Cluj a SS Lazio. 42-latek może liczyć na wsparcie arbitrów liniowych Marcina Bońka i Dawida Golisa, a także sędziego technicznego Damiana Sylwestrzaka.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Transfermarkt zaktualizował swoje wyceny. Nowy najdroższy zawodnik w Premier League! Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Janczyk: „Dzień jak co dzień, dzień po dniu”... Miały być testy, lecz piłkarz zniknął Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Ronaldinho: Messi nie jest najlepszy w historii Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Klimala bohaterem głośnego transferu? Kierunek - Serie A! Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Guardiola skorzysta z klauzuli?! Może odejść z Manchesteru City już po sezonie Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Ranking UEFA bezlitosny dla Polski. Nasze kluby czeka trudny czas! Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej Liga Europy: Znamy wszystkich uczestników fazy pucharowej

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy