Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów i transmisji na wtorek

Liga Mistrzów: Rozpiska komentatorów i transmisji na wtorek fot. UEFA
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Polsat Sport

Już dzisiaj zostaną rozegrane pierwsze mecze 6. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Przedstawiamy zatem wykaz transmisji nadchodzących spotkań najważniejszych rozgrywek na Starym Kontynencie.

Do tej pory awans do fazy pucharowej wywalczyło zaledwie osiem z 32 drużyn, co oznacza, że dzisiaj czekają nas ogromne emocje. Te z góry można założyć w każdej z czterech grup, gdzie o przedłużenie swojego pobytu w Lidze Mistrzów na wiosnę walczą: Salzburg oraz SSC Napoli (grupa E), Borussia Dortmund i Inter Mediolan (grupa F), Olympique Lyon oraz Zenit Sankt Petersburg (grupa G), jak również Chelsea, Valencia i Ajax (grupa F).

Z punktu widzenia polskich kibuców najciekawsze powinny być starcia „Błękitnych” (Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński) z Genkiem (Jakub Piotrowski), a także BVB (Łukasz Piszczek) ze Slavią Praga.

***

Rozpiska komentatorów i transmisji na wtorek:

FC Salzburg – Liverpool FC: Tomasz Smokowski i Paweł Golański (18:55, Polsat Sport Premium 1);

SSC Napoli – KRC Genk: Marcin Feddek i Dariusz Kubicki (18:55, Polsat Sport Premium 2);

Inter Mediolan – FC Barcelona: Bożydar Iwanow i Piotr Czachowski (21:00, Polsat Sport Premium 1);

Borussia Dortmund – Slavia Praga: Andrzej Janisz i Tomasz Hajto (21:00, Polsat Sport Premium 2);

Ajax – Valencia CF: Cezary Kowalski i Andrzej Niedzielan (21:00, Polsat Sport Premium 3);

Chelsea FC – OSC Lille: Tomasz Włodarczyk i Maciej Żurawski (21:00, Polsat Sport Premium 4);

SL Benfica – Zenit Sankt Petersburg: Tomasz Lach i Bartłomiej Rabij (21:00, Polsat Sport Premium 5);

Olympique Lyon – RB Lipsk: Mariusz Hawryszczuk i Robert Zieliński (21:00, Polsat Sport Premium 6).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! 75 milionów euro za Dušana Vlahovicia. Hit okna blisko finalizacji! FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę FC Barcelona dąży do wymiany z Ajaksem. Złożyła już ofertę Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Dušan Vlahović: Dla niego wszystko już jasne. Szczegóły nowej umowy Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Inter Mediolan wyznaczył priorytetowy cel transferowy na końcówkę zimowego okna Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Widzew Łódź przeprowadził drugi zimowy transfer [OFICJALNIE] Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Arsenal wierzy w pozyskanie nowego napastnika do końca okna. Spróbuje z dwójką piłkarzy Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna” Kibice Fiorentiny z wiadomością do Dušana Vlahovicia. „Cygańska kupo gówna”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy