Liga Mistrzów: Składy na Atlético Madryt - Lokomotiw Moskwa

Liga Mistrzów: Składy na Atlético Madryt - Lokomotiw Moskwa
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: UEFA

Znamy składy na spotkanie Ligi Mistrzów pomiędzy Atlético Madryt a Lokomotiwem Moskwa.

Atlético z dorobkiem czterech punktów zajmuje aktualnie drugie miejsce w tabeli grupy A Champions League. Lokomotiw ma dwa „oczka” i jest trzeci.

W jedenastce moskiewskiej ekipy znalazło się dwóch Polaków - Maciej Rybus oraz Grzegorz Krychowiak. Obaj zaliczyli póki co komplet występów w LM.

Pierwszy gwizdek o 21:00.

ATLETICO MADRYT: Oblak; Trippier, Savić, Gimenez, Renan Lodi, Llorente, Saul, Koke, Carrasco, Joao Felix, Correa.
Ławka: Grbić, Lemar, Saponjić, Felipe, Vitolo, Hermoso, Camello, Sanchez, Valera, Toni Moya, Sanabria.

LOKOMOTIW MOSKWA: Guilherme: Żywogladow, Murilo, Corluka, Rybus, Ignatjew, Kamano, Krychowiak, Kulikow, Anton Miranczuk, Ze Luis.
Ławka: Sawin, Koczenkow, Łyscow, Żemaletdinow, Eder, Magkejew, Rajković, Siljanow, Josifow, Muchin, Lisakowycz, Rybczynski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Hertha z dużymi zmianami. Krzysztof Piątek będzie miał nowego trenera [OFICJALNIE] Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Benítez wraca do pracy w Europie. Hiszpan gotowy na spotkanie z uczniem Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Sokratis dokonał wyboru nowego klubu. Jednak nie Włochy i nie Hiszpania Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Wisła Kraków: Mehremić może odejść | Hyballa tłumaczy sytuację Halla Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Raków Częstochowa: Zawada opuszcza Ekstraklasę. Nietypowy kierunek Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Sanson odchodzi z Marsylii. Czas na Premier League Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę Atlético Madryt: Luis Suárez po kolejnych czterech bramkach dostanie podwyżkę

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy