Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE]

Liga Mistrzów: Tylko dwóch piłkarzy Atlético Madryt zakażonych koronawirusem, można grać! [OFICJALNIE]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Atletico Madryt

Atlético Madryt poinformowało, że kolejna tura testów na koronawirusa nie wykazała nowych zakażeń, co oznacza, że mecz z RB Lipsk w ramach Ligi Mistrzów dojdzie do skutku.

Jednocześnie hiszpański klub zdradził personalia dwóch zakażonych bezobjawowo zawodników, którzy w związku z tym udali się w kwarantannę i nie zagrają w turnieju w Portugalii. Są to Šime Vrsaljko oraz Ángel Correa.

Jest to dobra wiadomość, że znaleziono tylko dwa przypadki zakażenia. Wedle protokołu UEFA do rozegrania meczu wymagana jest obecność 13 zawodników drużyny z listy A, tymczasem w Lizbonie zamelduje się ich z Atlético aż 21, dodatkowo skład uzupełniają czterej juniorzy.

We wtorek madrytczycy polecą do Portugalii, a w czwartek od 21:00 rozegrają ćwierćfinałowy mecz przeciwko RB Lipsk. Jeśli uda się im pokonać Niemców, wówczas w półfinale czekać będzie Paris Saint-Germain lub Atalanta.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu Tragiczny wypadek Carlitosa. Były piłkarz Wisły Płock spadł z 40-metrowego klifu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy