Liga Mistrzów: Zidane zwleka z ogłoszeniem kadry na mecz z Chelsea. Real Madryt ma nadzieję na powrót ważnego gracza

Liga Mistrzów: Zidane zwleka z ogłoszeniem kadry na mecz z Chelsea. Real Madryt ma nadzieję na powrót ważnego gracza fot. imagestockdesign / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: AS | Transfery.info

W przypadku wyjazdowych meczów Ligi Mistrzów Real Madryt publikuje listę powołanych piłkarzy na dwa dni przed rozpoczęciem zawodów. Do starcia z Chelsea pozostał dzień, a my wciąż nie poznaliśmy kadry. Wszystko przez możliwy powrót Fede Valverde.

Urugwajczyk 18 kwietnia musiał poddać się kwarantannie w z związku z faktem, że miał bezpośredni kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. 21 kwietnia „Los Blancos” poinformowali, że zawodnik otrzymał pozytywny wynik testu i tym samym trafił na izolację.

Od tego czasu 22-latek stara się uporać z zakażeniem. Wczoraj wydawało się, że może pojawić się w tej sprawie pozytywna wiadomość. Poddano go testowi PCR, ale wynik był niejednoznaczny. W efekcie zabieg powtórzono dzisiaj o godzinie 7:00. Teraz wszyscy czekają na jego rezultat.

To jest głównym powodem braku komunikatu o sporządzeniu przez Zinédine’a Zidane’a listy piłkarzy powołanych na mecz z Chelsea. W normalnych okolicznościach wszystko wiedzielibyśmy już w poniedziałek.

Jeśli informacje nie dotrą do Francuza przez wylotem do Londynu, ale finalnie środkowy pomocnik otrzyma negatywny wynik, będzie mógł dolecieć do zespołu prywatnym samolotem, jak zrobił to w przeszłości chociażby Grzegorz Krychowiak.

Powrót Fede Valverde jest o tyle ważny, iż kontuzjowani pozostają Lucas Vázquez i Dani Carvajal, ale Urugwaj pokazał już, że można z powodzeniem wystawić go na pozycji prawego obrońcy.

Jego bilans z trwającego sezonu to 28 meczów, trzy gole i dwie asysty.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] PSG: Julian Draxler 2024 [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] Wisła Kraków żegna się z czterema następnymi zawodnikami [OFICJALNIE] EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa EURO 2020: Mariusz Piekarski, agent Sebastiana Szymańskiego, skomentował jego nieobecność w reprezentacji Polski. Wymowne słowa Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy Real Madryt: Nawet dziesięciu piłkarzy na sprzedaż. W tym gwiazdy EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] EURO 2020: Kadra Chorwacji na Mistrzostwa Europy. Jest przedstawiciel Ekstraklasy [OFICJALNIE] Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Ricardo Costa, bramkarz drużyny futsalowej, zmarł po uderzeniu piłką w brzuch Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE] Petr Schwarz zmienia klub wewnątrz Ekstraklasy. Zagra w Śląsku Wrocław [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy