Ligue 1: Farid El Melali znów to zrobił. Algierczyk zatrzymany za publiczną masturbację

Ligue 1: Farid El Melali znów to zrobił. Algierczyk zatrzymany za publiczną masturbację fot. Angers SCO
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Ouest-France

Farid El Melali nie pojawił się na środowym treningu Angers, ponieważ cały dzień spędził w policyjnym areszcie po tym, jak został po raz kolejny oskarżony o masturbowanie się w miejscu publicznym - poinformował „Ouest-France”.

Dwukrotny reprezentant Algierii nie należy do specjalnie wyróżniających się zawodników występujących na francuskich boiskach, ale zapewnił sobie olbrzymi rozgłos za sprawą skandalicznego zachowania, jakiego dopuścił się po parafowaniu nowej długoterminowej umowy z Angers.

Skrzydłowy postanowił uczcić ten fakt w majową noc z poniedziałku na wtorek na dziedzińcu przed swoim blokiem, gdzie dokonał aktu masturbacji.

Piłkarz został zauważony przez jednego z sąsiadów, który zniesmaczony postawą 23-latka wezwał policję.

Farid El Melali był zdziwiony zaistniałą sytuacją, ponieważ myślał, że robił to na tyle dyskretnie, że nikt go nie zauważy, ale przyznał się do winy, złożył wyjaśnienia i przeprosił za swoje zachowanie.

Już wówczas francuskie media poinformowały, że Algierczyk także wcześniej onanizował się w miejscu publicznym i być może właśnie z tego powodu został w ostatnią środę ponownie zatrzymany przez policję.

„Ouest-France” nie wyklucza także, że pobyt skrzydłowego na komisariacie mógł być spowodowany nowym incydentem, który nastąpił po majowym przewinieniu piłkarza, za które odpowie przed sądem późnym latem.

W najgorszym razie francuski wymiar sprawiedliwości może go ukarać karą pozbawienia wolności na okres roku oraz grzywną w wysokości 15 tysięcy euro.

Konsekwencje wobec Algierczyka zamierza wyciągnąć także Angers, ale dopiero po zakończeniu całego procesu.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Van Persie rozpoczyna karierę trenerską [OFICJALNIE] Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Premier League: Sezon 2020/2021 zostanie uznany za ważny po rozegraniu połowy spotkań Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Liga Mistrzów: Real Madryt przygotowuje się do starcia z Manchesterem City, a Bale... gra w golfa [WIDEO] Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Legia Warszawa blisko transferów Kapustki i Richarda Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka Ryan Sessegnon opuści Tottenham?! Możliwa hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Juventus zaprezentował wyjazdowe stroje na nowy sezon [FOTO] Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana Wisła Kraków: Rosną szanse na definitywny transfer Turgemana

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy