Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO]

Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RMC Sport I Amazon Prime

W przerwie meczu Ligue 1 pomiędzy Lens a Lille doszło do zamieszek na trybunach.

Pierwsza połowa meczu szóstej kolejki ligi francuskiej zakończyła się bezbramkowym remisem. Zaraz po ostatnim gwizdku na trybunach zrobiło się gorąco. Zaczęło się od wyzwisk, co w pewnym momencie ewoluowało w rzucanie krzesełkami, aż w końcu spora liczba kibiców wbiegła na murawę, chcąc skonfrontować się z rywalami.

Na boisko wbiegli głównie fani Lens, ale jak podaje RMC Sport, wcześniej pewna grupka gości próbowała się przedostać do nich.

Kontynuowanie meczu stanęło pod znakiem zapytania. Finalnie policja i stewardzi uspokoili jednak sytuację i drugą połowę rozpoczęto z około półgodzinnym opóźnieniem. Lens poinformowano, że spotkanie zostanie przerwane w przypadku jakiegokolwiek kolejnego incydentu.

RMC Sport informuje o dwóch rannych osobach - kibicu oraz policjancie.

Nie jest to pierwszy taki incydent we Francji w ostatnim czasie. W sierpniu w wyniku wtargnięcia na murawę kibiców przerwane zostało spotkanie pomiędzy Nice a Olympique'em Marsylia.

Mecz Lens z Lille właśnie się zakończył. Gospodarze wygrali 1:0 po golu Przemysława Frankowskiego. To pierwsze trafienie Polaka w Ligue 1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską OFICJALNIE: Albania ukarana za przerwanie meczu z Polską Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Mohamed Salah wyraził swoją wolę. Teraz wszystko zależy od Liverpoolu Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Pomysł Superligi aktualny, ale w rozgrywkach może wziąć udział więcej klubów Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Patrice Evra wyznał, że jako dziecko był wykorzystywany seksualnie Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji Football Manager 2022: Ujawniono listę licencji

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy