Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO]

Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: RMC Sport I Amazon Prime

W przerwie meczu Ligue 1 pomiędzy Lens a Lille doszło do zamieszek na trybunach.

Pierwsza połowa meczu szóstej kolejki ligi francuskiej zakończyła się bezbramkowym remisem. Zaraz po ostatnim gwizdku na trybunach zrobiło się gorąco. Zaczęło się od wyzwisk, co w pewnym momencie ewoluowało w rzucanie krzesełkami, aż w końcu spora liczba kibiców wbiegła na murawę, chcąc skonfrontować się z rywalami.

Na boisko wbiegli głównie fani Lens, ale jak podaje RMC Sport, wcześniej pewna grupka gości próbowała się przedostać do nich.

Kontynuowanie meczu stanęło pod znakiem zapytania. Finalnie policja i stewardzi uspokoili jednak sytuację i drugą połowę rozpoczęto z około półgodzinnym opóźnieniem. Lens poinformowano, że spotkanie zostanie przerwane w przypadku jakiegokolwiek kolejnego incydentu.

RMC Sport informuje o dwóch rannych osobach - kibicu oraz policjancie.

Nie jest to pierwszy taki incydent we Francji w ostatnim czasie. W sierpniu w wyniku wtargnięcia na murawę kibiców przerwane zostało spotkanie pomiędzy Nice a Olympique'em Marsylia.

Mecz Lens z Lille właśnie się zakończył. Gospodarze wygrali 1:0 po golu Przemysława Frankowskiego. To pierwsze trafienie Polaka w Ligue 1.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Dalszy ciąg rewolucji. Co oznacza uchwalenie regulaminu agentów piłkarskich PZPN? Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten Obrzydliwy transparent kibiców Panathinaikosu [WIDEO]. Opóźnione derby Aten „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa „On na sto procent jest obserwowany przez ludzi Michała Probierza”. Chodzi o jeszcze jednego gracza Legii Warszawa Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Lukas Podolski utrzymuje się w czołówce piłkarzy z najmocniejszym strzałem w EA Sports FC 24. Tak wygląda TOP 17! Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Manchester City chce zrobić z niego mężczyznę. Transfer ma być przesądzony Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Sieć pizzerii śmieje się z Chelsea Piłkarze PSG po Le Classique:  Pierdo***e swoje matki [WIDEO] Piłkarze PSG po Le Classique: Pierdo***e swoje matki [WIDEO]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy