Lille: Boubakary Soumaré wybredny. Francuz odrzucił ofertę z Serie A

Lille: Boubakary Soumaré wybredny. Francuz odrzucił ofertę z Serie A
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Nicolò Schira

Po fali spekulacji łączących Boubakary’ego Soumaré z wieloma klubami, wreszcie pojawiły się jakieś konkrety. Nicolò Schira uważa, że na początku września piłkarz Lille powiedział „nie” Milanowi.

Jeszcze kilka miesięcy temu 21-latek był łączony z takimi ekipami jak Real Madryt, SSC Napoli czy Sevilla. Na tej liście znalazło się również kilku przedstawicieli Premier League, w tym Chelsea, Arsenal oraz Manchester United i wydawało się nawet, że to właśnie do tej ligi przeniesie się defensywny pomocnik.

Chociaż ostatecznie Boubakary Soumaré pozostał w Lille, wygląda na to, że nadal marzy on o transferze do jednej z czołowych ekip angielskiej ekstraklasy. Jak donosi bowiem Nicolò Schira, utalentowany zawodnik w pierwszych dniach września odrzucił propozycję dołączenia do Milanu.

Włoski dziennikarz uzupełnia te informacje o fakt, iż oba kluby ustaliły wszystkie szczegóły operacji, lecz na ostatniej prostej „nie” powiedział wspomniany Francuz. Dodajmy, że to już nie pierwsza tego typu sytuacja z udziałem gracza środka pola. Jakiś czas temu miał on odrzucić bowiem ofertę Newcastle United.

Do końca okna transferowego pozostało raptem kilka dni. Trudno zatem przypuszczać, aby pięciokrotny reprezentant „Trójkolorowych” do lat 21 zmienił w tym czasie pracodawcę. Niemniej warto przypomnieć, że do niedawna Lille oczekiwało za niego około 60 milionów euro.

Soumaré w obecnych rozgrywkach uzbierał cztery występy, lecz tylko dwa w pełnym wymiarze czasowym.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych defensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Jedenastka wszech czasów „France Football”: 20 nominowanych ofensywnych pomocników Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Podolski: Chciałbym być dla Górnika tym, kim jest Błaszczykowski dla Wisły Kraków Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Kolarstwo: Rafał Majka bohaterem głośnego transferu [OFICJALNIE] Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych lewoskrzydłowych Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o Jedenastka wszech czasów „France Football”: 10 nominowanych prawoskrzydłowych. Jest reakcja Samuela Eto’o FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata FourFourTwo: 10 najlepszych playmakerów świata

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy