Lingard z Manchesteru United trafi do outsidera Premier League?!

Lingard z Manchesteru United trafi do outsidera Premier League?! fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Manchester Evening News

Jesse Lingard znalazł się na celowniku Sheffield United. Od jakiegoś czasu mówi się o odejściu pomocnika z Manchesteru United.

Na obecnym etapie sezonu Sheffield United zamyka ligową tabelę z jednym punktem na koncie. Do bezpiecznego miejsca brakuje mu dziewięciu punktów.

Aby włączyć się do gry o utrzymanie, niezbędne będą wzmocnienia. Z tego też powodu na celowniku brytyjskiego klubu miał znaleźć się Jesse Lingard.

Delikatnie mówiąc, 28-latek nie jest pierwszym wyborem Ole Gunnara Solskjaera i otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Chętnych na jego usługi nie brakuje. Mówiło się o nim między innymi w kontekście przenosin do ligi hiszpańskiej, czy włoskiej. W świetle ostatnich informacji można domniemywać, że pozostanie on jednak w Premier League.

Skrzydłowy rozegrał w tym sezonie dwa mecze. Jego kontrakt z ekipą z Old Trafford obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze EURO 2020: W tych miastach Polska rozegra mecze Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Z Lecha Poznań do Legii Warszawa?! Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino Arsenal wytypował następcę Bellerína. Możliwe transferowe domino OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] OFICJALNIE: Wyjazdowe stroje reprezentacji Włoch [FOTO] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Real Madryt: Luka Modrić z nową umową [POTWIERDZONE] Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Paratici do przeciwników Superligi: Ja nie wdawałbym się w dywagacje z lekarzem na temat medycyny Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?” Piqué u Valdano. „Naprawdę chcemy, żeby mniejsze kluby zniknęły?”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy