Lingard z Manchesteru United trafi do outsidera Premier League?!

Lingard z Manchesteru United trafi do outsidera Premier League?! fot. Anton_Ivanov / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Manchester Evening News

Jesse Lingard znalazł się na celowniku Sheffield United. Od jakiegoś czasu mówi się o odejściu pomocnika z Manchesteru United.

Na obecnym etapie sezonu Sheffield United zamyka ligową tabelę z jednym punktem na koncie. Do bezpiecznego miejsca brakuje mu dziewięciu punktów.

Aby włączyć się do gry o utrzymanie, niezbędne będą wzmocnienia. Z tego też powodu na celowniku brytyjskiego klubu miał znaleźć się Jesse Lingard.

Delikatnie mówiąc, 28-latek nie jest pierwszym wyborem Ole Gunnara Solskjaera i otrzymał wolną rękę w poszukiwaniu nowego klubu.

Chętnych na jego usługi nie brakuje. Mówiło się o nim między innymi w kontekście przenosin do ligi hiszpańskiej, czy włoskiej. W świetle ostatnich informacji można domniemywać, że pozostanie on jednak w Premier League.

Skrzydłowy rozegrał w tym sezonie dwa mecze. Jego kontrakt z ekipą z Old Trafford obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek UEFA Youth League: Remontada Deportivo La Coruña. Pogoń Szczecin odpada z rozgrywek OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą OFICJALNIE: Ansu Fati dołącza do Pedriego. Druga młoda gwiazda Barcelony z ogromną klauzulą Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Newcastle United: Trzech nowych piłkarzy łączonych ze „Srokami” Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Diabeł tkwi w szczegółach, czyli moc transferowych bonusów Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Warta Poznań pozyskała obrońcę poza oknem [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United prosi kibiców o niezakładanie arabskich strojów [OFICJALNIE] Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?! Mundial 2030: Wielka Brytania i Irlandia nie zorganizują turnieju przez... kibiców?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy